Кисневий пілінг у Дніпрі

Киснева терапія належить до найбільш ефективних і безпечних методів омолодження. Вона стимулює природне оновлення шкіри за рахунок видалення відмерлих клітин та наповнення різних шарів сумішшю, що включає кисень, вуглекислий газ, ізотонік або комплекс вітамінів. Професійна оксигенотерапія виконується із застосуванням Jet Peel. Цей апарат оснащений спеціальною насадкою, яка дозволяє проводити глибокий пілінг без пошкодження епідермісу.

Навіщо потрібна киснева терапія

Послуга «Оксигенотерапія» має велику популярність серед жінок будь-якого віку. Вона призначена як боротьби з підлітковими змінами на шкірі, так видалення зовнішніх ознак старіння. Проведення процедури є актуальним для:

 • чищення шкіри будь-якої частини тіла;
 • видалення вугрів, прищів;
 • шліфування епідермісу, його вирівнювання;
 • видалення набрякових, пігментних плям, рубців, розтяжок;
 • підвищення загального тонусу шкіри, її зволоження, насичення вітамінами та ін.

Вартість

Кисневий пілінг (обличчя) 750,00 грн Записатись
Кисневий пілінг (обличчя, шия, зона декольте) 850,00 грн Записатись
Кисневий пілінг (руки) 400,00 грн Записатись
Кисневий пілінг (шия, зона декольте) 600,00 грн Записатись

Хто виконує процедури?

Якісна киснева терапія має безліч переваг:

 • абсолютна безболісність;
 • безпека для здоров'я;
 • відновлення краси та молодості шкіри, підвищення її еластичності, видалення вугрів, рубців, стрій;
 • безін'єкційне введення омолоджуючого коктейлю;
 • обробка будь-якої ділянки голови та тіла, у тому числі покритого волоссям;
 • швидкий результат;
 • відсутність реабілітаційного періоду.

Процедура омолодження проводиться протягом години. Шкіра зсередини наповнюється газо-рідинним коктейлем, тому відразу з'являється почуття свіжості та епідерміс набуває здорового насиченого кольору. Це наочно представлено на фото та підтверджується численними відгуками клієнтів. Після лікування не потрібен спеціальний догляд.

Протипоказання до проведення кисневої терапії:

 • захворювання шкіри, порушення її цілісної структури;
 • наявність хронічних інфекцій;
 • хвороби ендокринної, серцево-судинної, нервової систем.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: