Видалення татуажу лазером у Дніпрі

Лазерне видалення татуювань та неякісного перманентного татуажу, сьогодні в Дніпрі дуже популярний запит.  З кожним роком все більше людей починає цінувати природну чистоту своєї шкіри. Багато хто бажає виправити або повністю позбавитися «помилок молодості». А деяким просто набрид чи малюк на тілі перестав. Мода, техніка перманентного макіяжу також постійно змінюються, а бажання повернутися до природності ми зустрічаємо все частіше.

Інститут краси «Акварель» пропонує послуги з високоефективного видалення перманентного макіяжу та татуювань за допомогою неодимового лазера! Дана процедура є відносно безболісною, яка не залишає на шкірі рубців (шрамів) і проводиться за допомогою розщеплення пігментів барвників, що використовуються в тату-індустрії. Через певну кількість процедур відбувається повна депігментація фарби, що введена під шкіру, без пошкодження епідермісу.

Скільки коштує видалення татуювання та татуажу лазером в Інституті краси «Акварель»

Видалення тату (501 - 1200 імпульсів) 1100,00 грн Записатись
Видалення тату (від 1201 до 3000 імпульсів) 1650,00 грн Записатись
Видалення тату (від 3001 до 6000 імпульсів) 2200,00 грн Записатись
Видалення тату брів (100 – 500 імпульсів) 550,00 грн Записатись
Видалення татуажу на бровах (частково) 300,00 грн Записатись

Переваги методики видалення татуажу та перманентного макіяжу

 • найбільш ефективний метод видалення пігменту, навіть у випадках, коли він введений глибоко, або татуювання досить старе;
 • короткий відновлювальний процес;
 • мінімальний перелік протипоказань;
 • відсутність пошкодження волосяних цибулин лазерним променем, збереження їх природного розвитку;
 • коротка тривалість сеансу;

Перед проведенням процедури видалення татуювань та перманентного макіяжу, необхідно дотримуватись наступних правил:

 • протягом 10-14 днів утриматися від засмаги, бажано використовувати косметику, що захищає від UV-випромінювання;
 • протягом 3-х днів не відвідувати сауну, не використовувати спиртовмісні засоби на область проведення процедури;
 • не проводити пілінг у зонах проведення процедур.

Протипоказання до видалення неякісного перманентного макіяжу

 • вагітність на будь-якому терміні, а також період лактації;
 • порушення цілісності шкірного покриву у місці проведення процедури;
 • симптоми інфекційних та онкологічних захворювань;
 • приступи епілепсії або інші судомні стани в анамнезі;
 • наявність цукрового діабету І та ІІ типів, серцево-судинних захворювань у стадії декомпенсації, а також встановлених порушень ритму серця;
 • індивідуальна непереносимість UV-випромінювання;
 • курс прийому антибіотиків тетрациклінового ряду;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Яке обладнання використовується для видалення татуажу

Лазер на неодимовому спектрі розроблений у 60-х роках ХХ століття США силами Американської Оптичної Компанії, яка спочатку розробляла продукцію офтальмологічного напряму. Однак наприкінці 2010-х років він знайшов своє застосування у галузі косметології, показавши позитивні результати у розщепленні пігментів барвників у верхньому та середньому шарах шкірного покриву.

В Інституті краси Акварель процедура лазерного видалення тату та перманентного макіяжу проводиться за допомогою високотехнологічного неодимового лазера нового покоління з надкоротким імпульсом Nano-Light 60 (XL), виробництва компанії MedicaLaser. Основний напрямок цієї компанії - це виробництво апаратної та естетичної продукції для індустрії краси. Маніпула апарата оснащена пристроєм пілотного променя, за допомогою якого можна точно направити спалах лазера на обрану ділянку шкіри.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Чому для видалення татуажу варто звернутися саме до нас

 • у нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень;
 • наявність ліцензії Міністерства охорони здоров'я України на ведення лікарської практики;
 • використовуємо тільки передове сертифіковане обладнання;
 • дотримуємося всіх санітарно-гігієнічних норм;
 • тільки індивідуальний підхід та супровід кожного клієнта;
 • ведення карт динаміки результатів;
 • бездоганна репутація, перевірена часом.

Проведення процедури видалення татуажу лазером у Дніпрі

Під час первинної, безкоштовної консультації лікар-косметолог надає типову форму згоди на проведення процедури, в якій клієнт вказує докладну інформацію про наявність хронічних захворювань та інших факторів, що впливають на можливість проведення сеансу.

 • лікар-косметолог проводить очищення шкіри від залишків косметики та вуличного пилу;
 • шкіра обробляється антисептичним засобом;
 • клієнт надягає спеціальні окуляри, для захисту очей від впливу лазерного променя;
 • відповідно до кольору пігменту, що видаляється, підбирається довжина хвилі лазера;
 • промінь лазера спрямовується апаратною ручкою – маніпулою. Потім, за рахунок влучення світлового імпульсу, пігмент у заданій ділянці шкіри розщеплюється. Тривалість процедури залежить від площі поверхні, що обробляється, та складає в середньому 10-20 хвилин;
 • після закінчення процедури лікар-косметолог очищає шкіру і наносить засоби, що відновлюють її.

Рекомендації після проведення процедури видалення татуажу

Після закінчення сеансу ділянка шкірного покриву, на якому проводилася процедура, стає вразливою до впливу негативних факторів навколишнього середовища. Щоб зберегти та закріпити ефект після проведення процедури необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

У строк від 10 до 14 днів:

 • обмежити вплив на оброблену ділянку прямих сонячних променів та UV-випромінювання (солярій), оскільки можлива зміна тону пігменту;
 • утриматися від купання в гарячій воді (лазня, сауна, підігріті басейни), для дотримання гігієнічних норм допускається використання теплої води душу та засобів для очищення шкіри без спирту;
 •  не використовувати косметичні засоби в місці проведення процедури до відновлення шкіри, а також не проводити інші косметологічні процедури, здатні порушити цілісність шкіри.

Кількість сеансів для видалення татуажу лазером у Дніпрі

Повторне проведення процедури видалення неякісного татуажу брів, губ, стрілок, татуювань, повинно проходити на ділянці шкіри, що повністю відновилася.

Тому повторні сеанси рекомендуються не раніше ніж через 28 днів. Оптимальним є проведення сеансів із інтервалом 30-45 днів. Таким чином, забезпечується повне виведення лімфатичною системою продуктів розпаду пігменту.

При скороченні перерви між сеансами можливе додаткове травмування шкіри, запуск запальних процесів, підвищується ризик утворення рубців (шрамів).

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: