Контурна пластика міжбрів'я в Дніпрі

Медичний центр Інститут краси

Корекція міжбрівних зморшок у Дніпрі здійснюється методами контурної пластики та застосовується для усунення або зменшення вертикальних та поздовжніх заломів між бровами. Можливості процедури забезпечують не лише вирівнювання рельєфу шкіри, але і відстрочку проявів старіння.

Як проводиться контурна пластика міжбрів’я та зоні брів у Дніпрі

Корекція міжбрівних зморшок, здійснюється шляхом ін’єкцій філерами у зону утворення шкіряного залому між бровами, з метою усунення глибоких складок, зм’якшування зморшок та відновлення рівності шкіряного покриву.

Цей вид пластики майже безболісний, а при дотриманні обов’язкових правил, ризики зводяться до мінімуму. Під час контурної пластики міжбрів’я здійснюється проколювання шкіри у місцях утворення зморшок.

Ця процедура є медичною та потребує професійного підходу до її виконання. У нашій клініці використовують виключно сертифіковані препарати світового рівня.

Протипоказання до контурної пластики міжбрів’я

Перед проведенням  процедури ін’єкцій краси, лікарі нашої клініки, маючи великий досвід я у медичній сфері, так і у сфері косметологічних послуг, обов’язково  з’ясовують  наявність протипоказань до контурної пластики міжбрів’я.

До протипоказань да цього виду пластики відносять:

 • Хронічні захворювання в фазі загострення;
 • Герпес, ГРЗ або інші вірусні захворювання;
 • Алергічні реакції або гіперчутливість до компонентів препарату;
 • Утворення келоїдних рубців;
 • Цукровий діабет;
 • Вагітність та лактація;
 • Аутоімунні захворювання.

Корекція мімічних зморшок міжбрів’я у Дніпрі в Інституті краси «Акварель»

Лікарі нашої клініки в Дніпрі, які працюють в галузі контурної пластики міжбрів’я , є професіоналами та мають величезний досвід у сфері надання медичних косметологічних послуг. Першим етапом проведення контурної пластики міжбрів’я , а також інших методів корекції, є консультація фахівця. Під час консультації лікар Інституту краси «Акварель» розроблює «бьюті план». Враховується  наявність показань, протипоказань, а також Ваші особисті побажання. Такий системний підхід забезпечує рішення поставленої задачі. Це означає, що ми з Вами гарантовано отримаємо бажаний ефект! Збережемо Вашу красу та природність. А результат буде викликати захоплення оточуючих.

Контурна пластика міжбрів’я, як і бідь-який інший вид контурної пластики, проводиться у кілька етапів:

 1. Обов’язкова попередня консультація фахівця нашого медичного центру на наявність протипоказань, а також з метою визначення Ваших побажань.
 2. Дезінфекція зони ін’єкцій.
 3. Введення філеру в зону міжбрів’я .
 4. Антисептична обробка місць проколів.

Особливу увагу ми приділяємо безпеці. Наша клініка має в своєму розпорядженні серйозну сучасну стерилізаційну. Регулярно проводиться дезінфекція робочих поверхонь та кварцювання приміщень, усі співробітники використовують засоби індивідуального захисту.  Ми використовуємо  тільки сертифіковані перевірені препарати, світового рівня.

Реабілітація після проведення контурної пластики міжбрів’я в Дніпрі

У зв’язку з тим, що  дана естетична процедура не несе із собою особливих порушень цілісності шкіряних покривів та втручання в організм у цілому, обмеження на період реабілітації практично відсутні.

Однак, рекомендовано обмежити бідь-які термічні та фізичні впливи на область міжбрів’я протягом перших кількох днів після проведення пластики.

Результат контурної пластики міжбрів’я в Дніпрі

Результатом ви зможете насолоджуватись одразу після проведення процедури.

У результаті ін’єкцій будуть відкориговані:

 • Глибокі вертикальні зморшки в області міжбрів’я;
 • Глибокі горизонтальні зморшки в області міжбрів’я.

Ефект від проведення ін’єкцій у середньому триває від 6 до 12 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей організму та характеристик обраного Вами препарату.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Скільки коштує контурна пластика міжбрів’я в Дніпрі

Нижче наведено прайс з актуальними цінами на процедуру та препарати, які використовують у нашій клініці.

Ціни на контурну пластику міжбрів’я  у Дніпрі

Препарати для корекції горизонтальних зморшок шиї, складки ``Гусині лапки``, складки ``Маріонетки`` (депресивні кути рота).
Препарат Juvederm Ultra 2 (0,55мл) 5865,00 грн Записатись
Препарат Evanthia 15 (1 мл) 4500,00 грн Записатись
Препарати для корекції горизонтальних зморшок чола, носогубні складки, створення об'єму губ та вилиць.
Препарат Evanthia 20 (1 мл) 5200,00 грн Записатись
Препарат Stylage M (1 мл) 6800,00 грн Записатись
Препарат Neuramis Deep (1 мл) 4900,00 грн Записатись
Препарати для корекції горизонтальних зморшок чола, міжбров'я, носогубних складок. Корекція овалу обличчя, об'єму губ.
Препарат Juvederm Volux (1 мл) 9500,00 грн Записатись
Препарат Stylage L (1 мл) 7690,00 грн Записатись
Препарат Juvederm Ultra Smile (0,55 мл) 6540,00 грн Записатись
Препарат Juvederm Voluma (1 мл) 9500,00 грн Записатись
Препарат Juviderm Volift (1 мл) 9800,00 грн Записатись
*** Контурна пластика обличчя мезонітями «REANDNE»
Контурна пластика мезониттю MULTY (1шт) 1500,00 грн Записатись
Контурна пластика мезонітями (10 шт) 5500,00 грн Записатись
Видалення препарата об'емної контурної пластики 850,00 грн Записатись

Хто виконує процедури?

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: