Мезоніті в Дніпрі

Способів неоколагенізації існує безліч, серед них найбільш ефективним та тривалим вважається введення мезонітій.

Вартість

Контурна пластика мезониттю MULTY (1шт) 1500,00 грн Записатись
Контурна пластика мезонітями (10 шт) 5500,00 грн Записатись

Існує безліч косметологічних технологій омолодження шкіри без допомоги пластичного хірурга. Більшість з них ґрунтується на стимуляції утворення колагенових волокон у шарах дерми, що сприяє природному підтягуванню контурів та візуальному омолодженню обличчя.

Що таке нитковий ліфтинг?

В Інституті Краси «Акварель» ви можете пройти курс омолодження шкіри за технологією ниткового ліфтингу. Процедура полягає у введенні ниток із полідіоксанону – біосумісного шовного матеріалу – у глибокі шари дерми. З моменту застосування до повної біологічної деградації (тимчасовий проміжок у 6-8 місяців) нитки викликають шкірні реакції, описані вище.

Мезоніті створюють подобу каркаса, що підтягує та утримує шкіру зсередини. За рахунок інтенсивного вироблення колагену риси обличчя стають чіткішими (особливо лінія вилиць, підборіддя, надбрівних дуг), загальний стан шкіри покращується (підвищується тургор, колір обличчя стає яскравішим, зморшки стають менш помітними).

У косметологічній клініці "Акварель" використовуються кілька видів ниток:

  • мультиниті (спіральні ниті) – дозволяють досягти максимального ефекту підтяжки шкіри, розгладжують глибокі зморшки та мімічні складки;
  • голчасті ниті – універсальні міцні мезоніті, що використовуються для біоармування середньої частини обличчя;
  • мононіті (лінійні мезоніті) – гладкі рівні нитки, призначені для підтяжки обличчя та розгладжування глибоких зморшок у якійсь одній зоні.

Загалом за одну процедуру нитяного ліфтингу в шкіру вживлюють близько 200 ниток. Процедура відбувається під місцевим наркозом з урахуванням мімічних зон, тому після завершення корекції пацієнти не відчувають жодного дискомфорту. Кількість процедур та тривалість курсу визначає косметолог у кожному індивідуальному випадку, залежно від віку та загального стану шкіри жінки. У середньому задля досягнення стійкого ефекту проводиться 5-7 сеансів.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Показання та протипоказання

Ниткове біоармування обличчя показане всім жінкам після 35 років за індивідуальним бажанням або рекомендацією косметолога. Найчастіше до цієї методики омолодження вдаються при появі перших ознак старіння: виникненні глибоких зморшок і складок, появі нососльозної борозни, птозу тканин обличчя, другого підборіддя та стирання чітких контурів обличчя.

Протипоказання у процедури стандартні:

  • гострі стани;
  • онкологічні захворювання;
  • інфекції шкіри;
  • вагітність та годування груддю.

Хто виконує процедури?

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: