Корекція фігури для чоловіків у Дніпрі

Кожен чоловік прагне мати підтягнуте, гарне та привабливе тіло. Головними складовими ідеальної фігури є спорт та збалансоване харчування. Але сучасна косметологія пропонує революційні технології, які допоможуть досягти ефективного результату без операцій, реабілітацій та відриву від звичного ритму життя. Процедури для корекції фігури допоможуть відновити пружність та здоровий вигляд шкіри, усунути набряки, а також придбати бажані об'єми.
Наша клініка надає досить різноманітний спектр послуг – це масажі, обгортання, ін'єкційна, апаратна та лазерна корекція фігури. На консультації лікар-косметолог по тілу допоможе визначиться з методом корекції фігури. Кожен фахівець надасть індивідуальний підхід до клієнта та підбере процедуру, яка ідеально підійде для Ваших цілей.

Основні показання для апаратної корекції фігури

 • наявність жирових відкладень на обличчі та тілі, які важко піддаються корекції спортом;
 • погіршення якості шкіри; поява розтяжок;
 • освіту «другого підборіддя»;
 • зміни підшкірно-жирової клітковини;
 • болі в шийному, поперековому відділах, ліктьових, колінних суглобах.

Протипоказання

 • онкологічне захворювання;
 • хронічні хвороби у стадії загострення (декомпенсації);
 • інфекційні, застудні та ін захворювання, що супроводжуються лихоманкою або порушенням загального стану;
 • вікові обмеження віком до 18 років;
 • інфекції шкіри у місці впливу, насамперед прояви герпетичної інфекції, гнійничкові захворювання;
 • серцево-судинні та аутоімунні патології;
 • індивідуальні особливості організму.

Протипоказання можуть мати тимчасовий характер. Рішення про можливість проведення фігури приймає масажист – косметолог по тілу у кожній конкретній ситуації індивідуально.

Хто виконує процедуру?

Особливості корекція чоловічої фігури у Дніпрі

Найчастіше для досягнення ідеальної форми використовують комплекс процедур, який може входити кілька методик. Масаж для корекції фігури, а також обгортання допоможуть у боротьбі із зайвими жировими накопиченнями. Масажист застосовує лише найефективніші техніки, а також натуральні косметичні засоби з високою ефективністю. Не завжди можливо лише масажем досягти хороших результатів. У таких випадках додають до комплексу апаратні методики, які безболісно за допомогою спеціального обладнання допоможуть досягти Ваших цілей. Також можна досягти швидких результатів за допомогою ін'єкцій, препаратів, які сприяють оздоровленню та покращенню зовнішнього вигляду.
Для достижения желаемого результата следует придерживаться всех рекомендаций специалиста. А физическая нагрузка, фитнес и правильное питание помогут дольше сохранить полученный эффект от процедур для коррекции фигуры.

Переваги корекції фігури для чоловіків у Дніпрі

Комплексні процедури корекції фігури мають свої переваги:

 • процедури безболісні та безпечні;
 • відсутні жорсткі обмеження у харчуванні, а також виснажливі фізичні навантаження;
 • високий рівень ефективності;
 • без хірургічного втручання;
 • результат зберігається тривалий час.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут краси «Акварель»

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Яка вартість процедур корекції фігури для чоловіків у Дніпрі

За яку ціну масаж корекції фігури для чоловіків у Дніпрі можна дізнатися з нашого прайсу сайті. А також ознайомиться з інформацією про діючі акції та знижки у розділі “Новини та акції” або звернувшись до наших адміністраторів за номерами телефонів, зазначеними на сайті.

LPG масаж (45 хвилин) 800,00 грн Записатись
Vela Shape 3 (живіт та бічна поверхня тулуба для чоловіків) 1320,00 грн Записатись
Vela Shape 3 (живіт чоловічий) 900,00 грн Записатись
Кріоліполіз (1 насадка) 3000,00 грн Записатись
Обгортання «Super-Detox» Ericson Laboratorie 1965,00 грн Записатись
Обгортання «Віскі сповивання - тотал з лосьйоном «Медіум» та гарячою сіллю» Styx 1800,00 грн Записатись
Обгортання дренажне Biologique Recherche 1890,00 грн Записатись
Пресотерапія (40 хвилин) 400,00 грн Записатись

Які методи використовують для корекції чоловічої фігури в Дніпрі в Акварель

 • різні види масажу;
 • обгортання тіла;
 • пілінги для тіла;
 • апаратні методики;
 • мезотерапія для тіла;
 • фітнес.

Чому потрібно обрати Інститут краси  «Акварель» для корекції чоловічої фігури у Дніпрі

В Інституті краси «Акварель» працюють висококваліфіковані спеціалісти, масажисти – косметологи по тілу з великим практичним досвідом.
Інститут краси «Акварель» працює у сфері косметологічних та медичних послуг з 2005 року.
Аналізуючи численні позитивні відгуки, впевнено можна сказати, що, обравши Інститут краси «Акварель» у м. Дніпро (Дніпропетровськ) Ви залишитеся задоволені нашими послугами, збережіть красу та здоров'я.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Спасибо большое, я была просто в восторге от массажа Никиты, он так все профессионально делал, молодец, я получила массу удовольствия, спасибо вам за такое волшебство! Удачи вам! Обязательно к вам ещё придем!

Вицко Татьяна

08.08.2022

Панкова Светлана Владимировна, врач от Бога! Выражаю сердечную благодарность прекрасному доктору за внимательность, чуткость, отзывчивость!!!! Учитывая тот факт, что мне два года не могли поставить диагноз и лечили не то, что есть на самом деле ((( Светлана Владимировна нашла причину с первого взгляда!!! Сейчас я прохожу длительное лечение, моя доктор обещала меня вылечить!!! Светлана Владимировна! Благодарю от всей души за понимание, за добросердечность, отзывчивость, искренность, поддержку! Приятно знать, что такие люди есть рядом. Желаю процветания, добра, благополучия, гармонии и счастья! Искренне, от всего сердца, благодарю за помощь!

Березина Наталья

11.07.2022

Мне все понравилось (хотя, когда шла на процедуру, то очень волновалась), обстановка располагающая, можно сказать, что обволакивающая. С первых минут я успокоилась, расслабилась и получила массу удовольствия. Мастер массажа - профессионал, она сразу определила, какие у меня проблемы. А так как я медработник, то Викторию понимала с полуслова. Она умница, я бы с удовольствием пошла бы ещё к ней. Спасибо моим близким за такой подарок. Теперь по моим “враженням” дочь сделает своему мужу подарок к маленькому юбилею (25 лет) в вашем институте красоты.

Бовсуновская Оксана

08.07.2022

Врач Светлана Владимировна очень понравилась! Внимательная, умеет сочувствовать. Дала необходимые рекомендации. Очень её благодарна! Всего доброго и мира всем!

Захарчук Валентина Ивановна

05.07.2022

Виктория очень хороший квалифицированный специалист, от процедуры получила массу удовольствия и расслабления, очень понравилось общение с Викторией. Также хочу Вас поблагодарить весь персонал приветливый, уютный интерьер и самое главное у вас соблюдены все нормы гигиены. О вашем салоне узнала от подруг. Хочу пожелать вас побольше хороших и искренне благодарных клиентов.

Александра

24.06.2022

Мне очень понравилось обслуживание и высокая квалификация врача Светланы Владимировны, она очень внимательная. Опытная, знающая своё дело, короче врач с большой буквы, она не просто удаляет всё подряд, а подскажет что нужно удалять или нет. Большое спасибо Панковой С.В. она профессионально удалила бородавку и безболезненно, у меня всё зажило, я очень довольна.

Конопка Наталья

15.06.2022

Спасибо большое Татьяне Александровне за консультацию. Все понравилось, очень приятный доктор, который располагает к себе. У вас действительно институт Красоты!

Надич Алина

13.06.2022

Массаж очень понравился, благодарю от всей души прекрасного специалиста Юлию.

Остроумова Диана

09.06.2022

Эта была самая лучшая процедура, а Алёна самый приятный человек в общении из всех трёх в тот день.

Кильченко Анна

09.06.2022

Очень приятно и комфортно у вас - настоящий клиентский сервис. Прием у врача ведётся хорошо, будем ждать результат от лечения.

Пискун Татьяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: