Лазерне омолодження для чоловіків у Дніпрі

Чоловік вдається до косметологічних процедур вкрай рідко, лише за яскраво виражених ознак старіння. Особливості чоловічого організму призводять до погіршення стану шкіри обличчя після 25 років. Відбувається витончення епідермісу, втрата колишньої вологи шкіри, з'являються перші дрібні зморшки та складки, знижується рівень синтезу колагену, внаслідок чого втрачається пружність та еластичність шкіри.

Лазерна косметологія, омолодження для чоловіків у Дніпрі - основні показання

 • вікові зміни та в'ялість шкіри;
 • рубці та шрами, зокрема, викликані акне та вуграми;
 • великі та дрібні зморшки в ділянці очей;
 • розширені пори;
 • гіперпігментація та ластовиння;
 • судинна сіточка;
 • епідермальні утвори;
 • руйнування колагенового каркасу.

Протипоказання

 • наявність онкологічних, хронічних, аутоімунних та інфекційних захворювань;
 • порушення цілісності шкірного покриву у місцях проведення процедури;
 • псоріаз, герпес та келоїдні рубці;
 • акне в активній стадії;
 • множинні родимки, а також волосяні родимі плями в зоні дії на шкіру;
 • прийом деяких гормональних та знеболювальних препаратів.

Протипоказання до проведення процедур можуть мати тимчасовий характер. Рішення про можливість проведення процедури лікар-косметолог приймає у кожній конкретній ситуації індивідуально.

Хто виконує процедуру?

Вікові недосконалості шкіри обличчя обумовлені різними причинами:

 • стан всього організму – шкідливі звички, стресові ситуації та ін;
 • походи в сауну та лазню, зловживання сонячними ваннами;
 • навколишнє середовище та спадкова схильність;
 • природні зміни із віком;
 • неправильно підібраний домашній косметологічний догляд.

Усунути прояви вікових змін допоможе лазерне омолодження для чоловіків у Дніпрі.

Як діє чоловіче омолодження у Дніпрі

Лазерна програма омолодження для чоловіків допоможе швидко та безболісно відновити шкіру, розгладити зморшки, а також зміцнити її тонус та підтягнути овал обличчя.

Лазерні методики попри своє розмаїття мають загальний принцип дії. Під час процедури лазерний промінь із використанням спеціальної лінзи розсіюється на певні зони шкіри, унаслідок чого утворюється сітка. Саме завдяки цьому немає агресивного впливу на задіяну ділянку шкіри. Попадання променя на певні шкірні зони нагріває їх. За допомогою температурного впливу шкіра стимулюється вироблення нових колагенових волокон, а також запускається механізм регенерації. Результатом застосування лазерної процедури є рівна та пружна шкіра обличчя.

Переваги омолодження для чоловіків у Дніпрі

 • бездоганний та довготривалий результат після курсу процедур;
 • відмінна переносимість та відсутність ускладнень;
 • відсутність реабілітаційного періоду, тому що під час процедур немає пошкоджень шкіри обличчя;
 • максимально комфортні, безболісні та безпечні процедури;
 • універсальність процедур, що підходять для будь-якого типу шкіри.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут краси «Акварель»

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Яка ціна на лазерне омолодження для чоловіків у Дніпрі

Дізнатися, яка ціна на процедури лазерного омолодження можна з нашого прайсу на сайті в розділі "Ціни". А також ознайомитися з інформацією про діючі акції та знижки у розділі “Новини та акції” або звернувшись до наших адміністраторів за номерами телефонів, зазначеними на сайті.

Консультація лікаря косметолога 500,00 грн Записатись

Процедури лазерного омолодження для чоловіків у Дніпрі

В Інституті краси Акварель ми представляємо різні косметологічні лазерні методики для усунення дефектів і ознак старіння шкіри обличчя, а також поліпшення зовнішнього вигляду.

 • Фотоомолодження IPL – це інноваційна, високоефективна апаратна косметологічна технологія. За допомогою впливу інтенсивним імпульсним світловим випромінюванням – шкіра розгладжується, виглядає свіжою, разом із чим зникають дрібні та великі зморшки.
 • Лазерний карбоновий пілінг - процедура, що омолоджує, неодимовим лазером із застосуванням спеціального нано гелю на основі вуглецю для глибокого очищення та ліфтингу шкіри обличчя.
 • Фракційне омолодження лазером СО2 - одна з найкращих процедур омолодження без хірургічного втручання, що виконується за допомогою фракційного лазера.
 • Лазерне шліфування обличчя - безпечний та ефективний метод для усунення дефектів шкіри обличчя, який не потребує тривалого відновлення.

Чому потрібно обрати Інститут краси «Акварель» для чоловічого омолодження у Дніпрі?

В Інституті краси «Акварель» працюють висококваліфіковані фахівці, лікарі — косметологи з великим практичним досвідом у чоловічій косметології.

Інститут краси «Акварель» працює у сфері медичних та косметологічних послуг з 2005 року.
Аналізуючи численні позитивні відгуки з упевненістю можна сказати, що, обравши Інститут краси «Акварель» у м. Дніпро (Дніпропетровськ), Ви залишитеся задоволені нашими послугами, збережіть красу та здоров'я.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Спасибо большое, я была просто в восторге от массажа Никиты, он так все профессионально делал, молодец, я получила массу удовольствия, спасибо вам за такое волшебство! Удачи вам! Обязательно к вам ещё придем!

Вицко Татьяна

08.08.2022

Панкова Светлана Владимировна, врач от Бога! Выражаю сердечную благодарность прекрасному доктору за внимательность, чуткость, отзывчивость!!!! Учитывая тот факт, что мне два года не могли поставить диагноз и лечили не то, что есть на самом деле ((( Светлана Владимировна нашла причину с первого взгляда!!! Сейчас я прохожу длительное лечение, моя доктор обещала меня вылечить!!! Светлана Владимировна! Благодарю от всей души за понимание, за добросердечность, отзывчивость, искренность, поддержку! Приятно знать, что такие люди есть рядом. Желаю процветания, добра, благополучия, гармонии и счастья! Искренне, от всего сердца, благодарю за помощь!

Березина Наталья

11.07.2022

Мне все понравилось (хотя, когда шла на процедуру, то очень волновалась), обстановка располагающая, можно сказать, что обволакивающая. С первых минут я успокоилась, расслабилась и получила массу удовольствия. Мастер массажа - профессионал, она сразу определила, какие у меня проблемы. А так как я медработник, то Викторию понимала с полуслова. Она умница, я бы с удовольствием пошла бы ещё к ней. Спасибо моим близким за такой подарок. Теперь по моим “враженням” дочь сделает своему мужу подарок к маленькому юбилею (25 лет) в вашем институте красоты.

Бовсуновская Оксана

08.07.2022

Врач Светлана Владимировна очень понравилась! Внимательная, умеет сочувствовать. Дала необходимые рекомендации. Очень её благодарна! Всего доброго и мира всем!

Захарчук Валентина Ивановна

05.07.2022

Виктория очень хороший квалифицированный специалист, от процедуры получила массу удовольствия и расслабления, очень понравилось общение с Викторией. Также хочу Вас поблагодарить весь персонал приветливый, уютный интерьер и самое главное у вас соблюдены все нормы гигиены. О вашем салоне узнала от подруг. Хочу пожелать вас побольше хороших и искренне благодарных клиентов.

Александра

24.06.2022

Мне очень понравилось обслуживание и высокая квалификация врача Светланы Владимировны, она очень внимательная. Опытная, знающая своё дело, короче врач с большой буквы, она не просто удаляет всё подряд, а подскажет что нужно удалять или нет. Большое спасибо Панковой С.В. она профессионально удалила бородавку и безболезненно, у меня всё зажило, я очень довольна.

Конопка Наталья

15.06.2022

Спасибо большое Татьяне Александровне за консультацию. Все понравилось, очень приятный доктор, который располагает к себе. У вас действительно институт Красоты!

Надич Алина

13.06.2022

Массаж очень понравился, благодарю от всей души прекрасного специалиста Юлию.

Остроумова Диана

09.06.2022

Эта была самая лучшая процедура, а Алёна самый приятный человек в общении из всех трёх в тот день.

Кильченко Анна

09.06.2022

Очень приятно и комфортно у вас - настоящий клиентский сервис. Прием у врача ведётся хорошо, будем ждать результат от лечения.

Пискун Татьяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: