Лікування підвищеного потовиділення (гіпергідрозу)

Виділення поту – це нормальний фізіологічний процес, функція якого є однією із умов терморегуляції в організмі. При його порушенні говорять про гіпергідроз - патологію, яка характеризується підвищеним потовиділенням різних частин тіла: волосистої частини голови, пахв, стоп, долонь. Піт є причиною постійного дискомфорту. До неприємних фізичних відчуттів додається психологічний фактор – через неприємні симптоми людина перебуває у стані хронічного стресу, що посилює прояви гіпергідрозу.

Причини підвищеного потовиділення

Розрізняють есенціальний та вторинний гіпергідроз. У першому випадку порушення не мають певних причин, а при вторинному гіпергідрозі вони є симптомами іншого захворювання.

Найчастіше причинами підвищеного потовиділення є:

 • ендокринні захворювання;
 • вегетосудинна дистонія, інсульт, фобії;
 • інфекційні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • патології нирок;
 • пухлини;
 • генетичні захворювання.

Симптоми гіпергідрозу

Симптоми гіпергідрозу зводяться до надмірного потовиділення на окремих ділянках тіла. Досить часто на стопах та кистях рук може розвиватися акроціаноз, який проявляється синюшністю шкіри. Підвищена пітливість може супроводжуватись грибковими захворюваннями.

Діагностика гіпергідрозу

Завданням діагностики у цьому випадку є виділення вторинного гіпергідрозу від есенціального, який вимагає самостійного лікування. У першому випадку проводиться комплексне обстеження для виявлення захворювання, що призвело до гіперсекреції.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Лікування підвищеного потовиділення

Швидко та ефективно впливати на прояви гіпергідрозу можна за допомогою сучасних препаратів, що містять ботулінічний токсин. Дія препарату ґрунтується на іннервації рецепторів, що передають імпульси потовим залозам.

За допомогою тонкої голки виконують підшкірні ін'єкції одним із зазначених препаратів. Процедура практично безболісна, але за необхідності використовують місцеві засоби, що анестезують.

Ін'єкції виконуються на ступнях, долонях, обличчі, пахвових западинах. Процедура здійснюється одноразово. Ефект настає через 48 годин та зберігається протягом 3-6 місяців.

Протипоказання до проведення процедури

 • хвороби крові;
 • епілепсія;
 • пухлини;
 • запальні та інфекційні процеси;
 • прийом антибіотиків.

Ми пропонуємо професійні послуги з лікування гіпергідрозу у Дніпрі, завдяки яким ви максимально швидко зможете повернутися до звичайного для вас способу життя, без психологічного та фізичного дискомфорту.

 

Заповніть заявку на сайті або замовте зворотний дзвінок – ми найближчим часом зв'яжемося з вами. Скільки коштує лікування підвищеної пітливості можна дізнатися за телефонами, вказаними на сайті.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: