Лікування стоп (подологія) в Дніпрі

Наші ноги – великі трудівники, щодня витримують величезні динамічні навантаження і потребують нашої допомоги. Цими питаннями займається окрема наука – подологія, завданням якої є профілактика та лікування захворювань гомілок та стоп ніг.

Що таке подологія?

Подологія або подіатрія є одним із розділів медицини, який поєднує знання в галузі ортопедії, травматології, нейро- та судинної хірургії. Фахівець-подолог допоможе вам впоратися не тільки з естетичними проблемами, але і з серйозними захворюваннями ніг. Вважається, що подологія максимально наближена до ортопедії. Її основним завданням є профілактика різноманітних ортопедичних захворювань. Але крім цього вона дозволяє провести корекцію різноманітних патологій стоп, яка є більш щадною порівняно з хірургічними методами лікування.

Найбільш поширені проблеми, з якими допомагає впоратися подологія:

  • мозолі;
  • ніготь, який вріс;
  • гіпергідроз ступнів;
  • грибкові захворювання;
  • гіперкератоз;
  • діабетична стопа;
  • деформації ступні.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Діагностика

Для визначення точного діагнозу в подології використовують такі методи дослідження, як рентгеноскопія, магнітно-резонансна та комп'ютерна томографія. Також може знадобитися додаткове обстеження у фахівців інших напрямів, оскільки багато патологій стоп пов'язані із системними захворюваннями.

Професійні послуги лікаря-подолога у Дніпропетровську – це своєчасна профілактика та лікування ніг.

Заповніть заявку на сайті або замовте зворотній дзвінок – ми найближчим часом зв'яжемося з вами. Скільки коштує лікування ніг можна дізнатися за телефонами, вказаними на сайті.

Хто виконує процедури?

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: