Косметика Cellcosmet у Дніпрі

Косметика Cellcosmet – це лінійка засобів, що базується на багаторічних лабораторних дослідженнях швейцарських учених.

В основі продукції лежить технологія використання ембріональних клітин з метою природнього омолодження та відновлення біологічних ресурсів шкіри.

Принцип роботи клітинної косметики грунтується на реакції шкіри у відповідь вплив ембріональних клітинних структур у косметичних препаратах. Входячи в контакт з ембріональними клітинами, структура яких максимально наближена до людської, клітини шкіри як би «згадують молодість» і запускають процеси омолодження.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Програми клітинного омолодження, доступні для кожного

Сьогодні клітинна технологія омолодження Cellcosmet та Cellmen запатентована лабораторією Cellap у Швейцарії, яка випускає кілька лінійок засобів для чоловіків та жінок. В Інституті Краси Акварель ви можете отримати доступ до цієї неінвазивної методики, записавшись на курс омолодження Cellcosmet.

Ми пропонуємо будь-яку з діючих програм омолодження:

  • інтенсивний догляд «Антистрес» - омолодження та профілактика ознак старіння шкіри навколо очей;
  • догляд на основі клітинної косметики разом із оклюзивною маскою «Делюкс» для відновлення природних функцій, властивих молодій та здоровій шкірі;
  • відновлюючий колагеновий догляд – процедура, спрямована на природний ліфтинг, усунення зморшок, покращення кольору обличчя;
  • омолоджуючий клітинний догляд для чоловіків Cellmen – поліфункціональна програма, спрямована на покращення стану шкіри з урахуванням фізіологічних особливостей чоловічого організму;
  • омолоджуючий догляд за втомленою шкірою VitaCell – програма глибокої ревіталізації за допомогою препаратів клітинної косметики.

ВАРТІСТЬ

Драгоценная маска Cellcosmet (5 мл) 450,00 грн Записатись
Інтенсивний омолоджуючий догляд «Антистрес» Cellcosmet (Швейцарія) 1990,00 грн Записатись
Лифтинговый клеточный уход для глаз Cellcosmet 2500,00 грн Записатись

Хто виконує процедури?

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: