Лазерна епіляція спини у Дніпрі

Безумовно, лазерна епіляція спини в Дніпрі — послуга популярна у чоловіків та у жінок. Очевидно, що надмірна рослинність на тілі завдає масу фізичного дискомфорту, а іноді й психологічних комплексів.

Процедура лазерної епіляції спини є однією з найефективніших методик видалення небажаного волосся для обох статей. Епіляція волосся на спині майже не має протипоказань до проведення, а відгуки про проведення процедури в Інституті краси Акварель рясніють фотографіями задоволених клієнтів з результатами до і після.

Дуже важливо при виборі салону краси звертати увагу на обладнання, що використовується, правильно підібраний апарат дасть гарантований результат, заощадить час і гроші.

Інститут краси premium SPA "Акварель" працює тільки з перевіреним та якісним обладнанням. Процедура лазерної епіляції спини та сідниць виконується високошвидкісним діодним лазером ASCLEPION THE EPILAB. Він працює на всіх фототипах (I-VI), при цьому не торкається структури шкіри, тобто епіляцію можна проводити цілий рік і на всіх ділянках тіла.

Лазерна епіляція спини зони

Інститут краси Акварель проводить лазерну епіляцію спини у чоловіків та жінок у наступних зонах:

 • спина повністю,
 • лазерна епіляція сідниць,
 • верхня частина спини,
 • міжсіднична складка,
 • крижова область.

Переваги лазерної епіляції спини та сідниць

Впевненості в собі зайве волосся не додає ні чоловікам, ні жінкам. Голити спину самостійно неможливо і недоцільно, а такі процедури, як шугарінг, воскова епіляція при густій рослинності занадто болючі і неприємні, при цьому позбавляють волосся лише на нетривалий час.

У жінок нехай і не в такому обсязі як у чоловіків, але часто зустрічається волосся на спині, безпосередньо в районі крижів. Іноді це невеликий пушок, у деяких випадках більш помітні волоски. Ну, а волосся на сідницях у чоловіків і між сідницями у обох статей взагалі не рідкість, при тому вони завдають масу незручностей і завдають психологічний дискомфорт.

Лазерна епіляція сідниць у Дніпрі може проводитися спільно з епіляцією всієї спини і окремо. На сьогоднішній день діодна лазерна епіляція - це найбезпечніша і найефективніша процедура, що дозволяє кардинально вирішити проблему небажаного волосся в області спини та сідниць.

Вже з першого сеансу лазерної епіляції спини результат буде досить помітним і дозволить прибрати до 40% волосся, а наступні процедури видаляють “спляче волосся”.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Лазерна епіляція спини – скільки потрібно сеансів?

Курс не перевищує 10 сеансів, деяким клієнтам достатньо 4-6. Звичайно тривалість процедури у жінок і чоловіків, зі зрозумілих причин, відрізнятиметься і становить від 10 до 60 хвилин.

Повна кількість процедур визначає фахівець залежно від індивідуальних особливостей, структури та зростання волосся. Фахівці Інституту краси "Акварель" Дніпропетровськ, завжди розкажуть всю необхідну інформацію будь-яким зручним для вас способом: телефоном, онлайн на сайті та в соцмережах, в індивідуальній консультації. Вартість лазерної епіляції сідниць можна переглянути на нашому сайті.

Протипоказання до лазерної епіляції спини та сідниць

Безумовно будь-яка медична, косметологічна процедура має як свої показання, так і протипоказання, у разі лазерної епіляції, в основному, вони належать до серйозних порушень роботи людського організму, таких як:

 • Захворювання імунного характеру
 • Онкологічні захворювання
 • Інфекційні захворювання (грип, віруси тощо)
 • Декомпенсований цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Якщо проводилося хірургічне втручання у зоні передбачуваної епіляції менше 3-х місяців
 • Гострі та хронічні захворювання шкіри
 • Алергія у стадії загострення
 • Вагітність та лактація
 • Небажані будь-які пошкодження шкіри: опіки, садна, подряпини.

Лазерна епіляція спини ціна в Дніпрі - Акварель

Верхня частина спини (жінки) 890,00 грн Записатись
Верхня частина спини (чоловіки) 1220,00 грн Записатись
Крижова область 390,00 грн Записатись
Плечі (жінки) 570,00 грн Записатись
Плечі (чоловіки) 650,00 грн Записатись
Спина повністю (жінки) 1220,00 грн Записатись
Спина повністю (чоловіки) 2100,00 грн Записатись
Сідниці (жінки) 820,00 грн Записатись
Сідниці (чоловіки) 950,00 грн Записатись

Хто виконує процедури?

Як записатися на лазерну епіляцію спини в Акварель

Позбутися небажаного волосся на спині в Дніпрі з гарантованим результатом можна у нас в Інституті краси Акварель. Ціна послуг повністю відповідає якості. Запис на консультацію фахівця проводиться в онлайн-режимі на сайті або телефоном.

В «Акварель» на вас чекає затишна обстановка, професійна консультація та привітний персонал, який допоможе безболісно вирішити вашу проблему зайвого волосся на спині.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: