Консультація психолога під час вагітності в Дніпрі

Вагітність - природний, що вимагає уваги, біологічний та соціальний процес. Завдяки йому жінка не просто стає мамою, а ще духовно підноситься. Спілкування з психологом допоможе жінці усвідомити радість материнства, позбутися тривог та страхів.

Консультація психолога для вагітних ґрунтується на наступних моментах

 • ознайомлення з фізіологічними змінами під час протікання вагітності;
 • надання майбутній мамі інформації про можливі поведінкові, емоційні особливості, які характерні для жінок під час виношування дитини;
 • прояснення очікувань та бажань у своєму житті та в житті майбутньої дитини;
 • розгляд взаємовідносин із близькими людьми;
 • робота з фобіями, у тому числі побоювання викидня, погіршення матеріального стану;
 • підготовка до народження дитини з психічними чи фізичними відхиленнями;
 • програвання ситуації пологів;
 • навчання вмінню приймати рішення;
 • співвіднесення материнського початку зі знаннями та уявленнями про себе, свою особистість;
 • знаходження способів адаптації до нового стану.

Де можна отримати якісну консультацію психолога під час вагітності в Дніпрі

Професійний психолог для вагітних в Дніпрі  надає свої послуги в Інституті краси «Акварель». Фахівець допоможе швидко вирішити проблеми, що виникають, не даючи їм негативно вплинути на жіноче здоров'я, адже психологічний стан жінки впливає на самопочуття малюка. Надаючи послуги психолога для вагітних, приділяється особлива увага жінкам, які вирішили народити у зрілому віці.

Після сеансу ви повернетеся в нормальний психічний стан, при необхідності лікар продовжить роботу і після пологів.

Якісні послуги психолога у Дніпрі (Дніпропетровську) надаються не лише майбутнім мамам, а й татам.

Ціль сеансів

 • формування позитивного ставлення до вагітності та пологів;
 • адаптація до вагітності не тільки дружини, а й чоловіка;
 • зниження рівня тривоги;
 • навчання розслаблення в процесі родової активності.

Достатня кількість інформації дозволяє справлятися зі стресовою ситуацією.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Скільки коштує послуга психолога для вагітних жінок у Дніпрі (Дніпропетровську)?

Вартість послуг формується залежно від кількості відвідувань і тривалості сеансів. Телефонуйте, по вказаному на сайті номеру телефона, або замовте зворотний дзвінок – наші фахівці зв'яжуться з вами та нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: