Сімейний психолог у Дніпрі

Потрібна консультація хорошого сімейного психолога? Звертайтесь, тут допоможуть вирішити ваші проблеми. Консультація сімейного психолога потрібна, перш за все, парам, які перебувають у кризі. Це можуть бути регулярні сварки, зрада партнера, нездатність почути один одного, ревнощі, байдужість.

Підготовка до консультації із сімейним психологом у Дніпрі

Щоб отримати якісні послуги сімейного психолога, варто заздалегідь обміркувати відповіді на такі запитання:

  • Яку ви бажаєте отримати допомогу? Навіщо особисто вам потрібна така консультація?
  • Що не влаштовує у стосунках?
  • Коли це почалося?
  • Що ви вже робили, щоб вирішити цю проблему?

Попередні роздуми та відповіді на ці питання допоможуть зробити спілкування з психологом більш продуктивним.

Чи обов'язково приходити удвох на консультацію до сімейного психолога?

Бажано прийти удвох: у психолога буде більше можливостей допомогти вашій парі. Однак, це не обов'язково. Не варто нікого примушувати. Сім'я — це система відносин, тому кожен із партнерів може визначити та розпочати вирішення проблеми самостійно. Коли змінюється одна ланка, змінюється вся система.

Найкращий сімейний психолог у Дніпрі (Дніпропетровську)

Здобути професійну консультацію у Дніпрі (Дніпропетровську) можна в Інституті краси «Акварель». Тут веде прийом психолог-консультант, кандидат психологічних наук, учасник міжнародних наукових конференцій - Блешмудт Павло Петрович, про діяльність якого наші клієнти залишили лише позитивні відгуки.

Тут суворо дотримуються конфіденційності. Довіра – запорука успіху! Адже найчастіше основою сімейних проблем є невисловлені претензії, іноді зради, про які невідомо другій половині.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Скільки коштує послуга психолога в Дніпрі

Зазвичай послуги психолога надаються відразу подружжю. Можливий варіант, коли спілкування продовжується з одним із партнерів, а потім – з іншим. Наприкінці прийому усі збираються разом. Консультація може проводитись із парою протягом необхідного часу.

Далі фахівець вибудовує схему роботи: чи є потреба у подальших зустрічах, як часто і з ким їх передбачається проводити.

Від тривалості консультації, їх кількості залежить вартість спілкування з фахівцем.
Щоб отримати висококваліфіковану допомогу та знайти вихід із положення, заповніть заявку на сайті або замовте зворотний дзвінок – ми вам передзвонимо. Скільки коштує консультація психолога у Дніпроі можна дізнатися у наших спеціалістів у телефонному режимі.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: