Видалення контагіозного молюска в Дніпрі

Контагіозний молюск – доброякісне новоутворення шкіри, причиною якого є віруси. Контагіозний молюск - це невеликі, гладкі, блискучі, напівкулясті висипання, нерідко з точковим заглибленням-втиском в центрі. Вірус, що викликає виникнення контагіозного молюска, має схожість із вірусом вітряної віспи. Зараження відбувається переважно через тісний контакт або через предмети. Захворювання часто зустрічається у дітей віком до 10 років та підлітків. У дорослих молюск передається при статевих контактах і проявляється висипаннями на шкірі живота, в пахвинній ділянці, на лобку, у жінок на статевих губах, у чоловіків на статевому члені, мошонці. І в дітей, і в дорослих нерідкі локалізації контагіозного молюска на шкірі обличчя, шкірі в області заднього проходу (періанальної області).

Висипання є помірно заразними, не є небезпечними для здоров'я. Видалення призначається переважно усунення дискомфорту, профілактики поширення висипів, інфікування інших. Рішення щодо вибору методу лікування приймає лікар-дерматолог, не косметолог.

Видалення контагіозного молюска у Дніпрі — скільки коштує

Дізнатись ціни в Дніпрі можна з нашого прайсу.

Консультація лікаря дерматолога 450,00 грн Записатись
Видалення контагіозного молюска (більше 5 одиниць) 100,00 грн Записатись
Видалення контагіозного молюска (до 5 одиниць) 150,00 грн Записатись

Переваги видалення контагіозного молюска в Інституті краси «Акварель» 

 • використання сучасного обладнання;
 • швидке загоєння після видалення;
 • практично безкровні електрохірургічні методи;
 • низький ризик ускладнень;
 • максимальний косметичний результат;
 • проведення анестезії виключає болючість видалення.

Основні показання

 • поява сверблячки та почервоніння;
 • швидке поширення висипань;
 • часте травмування;
 • естетичні цілі;
 • дискомфорт у місці новоутворення.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

з 2005

РОКУ ПРАЦЮЭМО ДЛЯ ВАС

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Видалення контагіозного молюска — протипоказання

 • інфекції шкіри у місці впливу,  насамперед прояви герпетичної інфекції, гнійничкові захворювання;
 • інфекційні, застудні та ін захворювання, що супроводжуються лихоманкою або порушенням загального стану;
 • хронічні хвороби на стадії загострення (декомпенсації);
 • стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння, психомоторного збудження;
 • абсолютні протипоказання до видалення будь-якого новоутворення можуть мати тимчасовий характер.

Рішення про можливість втручання лікар приймає у кожній конкретній ситуації індивідуально.

Видалення контагіозного молюска — яке обладнання використовується у Дніпрі

Фахівці Інституту краси "Акварель" використовують універсальний лазерний коагулятор "ЛікаХірург" компанії "Фотоніка-Плюс", а також радіохвильову хірургічну апаратуру. В т.ч. Surgitron (США) - високочастотний (радіохвильовий) електрохірургічний апарат.

Для якісної діагностики (дерматоскопії) новоутворень наші лікарі використовують сучасний поляризаційний дерматоскоп ILLUCO IDS-1100 (Південна Корея).

Дерматоскопія – це метод діагностики, який використовується для оцінки змін структури шкіри та вивчення природи її уражень. Виконується за допомогою спеціального приладу – дерматоскопа. Найкраща оптика IDS-1100, велике поле огляду, високооптимізоване світлове освітлення гарантують найкращі результати під час обстеження.

Методи видалення новоутворень діодним лазером та радіохвильою є малотравматичними, забезпечують швидке загоєння після видалення.

За потреби зазначені методи застосовні в дітей віком. Важливою умовою можливості такого застосування є відсутність у дитини протестного сприйняття процедури анестезії та видалення.

Видалення контагіозного молюска у Дніпрі— підготовка до процедури

Видалення контагіозного молюска не потребує спеціальної підготовки.

Дерматологи та онкологи Інституту краси «Акварель» підбирають ефективний та безпечний метод видалення індивідуально під час лікарського огляду. Зручність для клієнтів Інституту краси «Акварель» полягає в тому, що Ви не тільки можете отримати консультацію, а й одразу видалити новоутворення.

При необхідності, фахівець виконає дерматоскопію, біопсію з наступним гістологічним дослідженням.

Видалення контагіозного молюска у Дніпрі — рекомендації по догляду після процедури видалення

Догляд після видалення – це дотримання кількох простих правил.

У місці виконаного втручання протягом приблизно двох тижнів слід відмовитися від застосування косметичних засобів та проведення будь-яких косметологічних процедур, механічного та ін. Роздратування.

Слід уникати водних та теплових процедур, таких як ванна, басейни, сауни, солярій. Гігієнічний душ дозволено!

Потрібна обробка ранки антисептичним засобом. Оптимальний засіб та лікарську форму для такої обробки порадить фахівець.

Видалення контагіозного молюска у Дніпрі — кількість процедур

Кількість процедур визначається індивідуально під час огляду лікарем.

Для видалення одиничного або кількох молюсків зазвичай достатньо одного відвідування.
Загоєння після видалення відбувається у середньому від 3-5 до 12-14 днів.

Чому варто звернутись до нас?

У нас ведуть прийом висококваліфіковані фахівці. В Інституті краси «Акварель» (м. Дніпро) працюють лікарі вищої категорії з великим практичним досвідом:

 • лікар-дерматолог Артюхов Р.В.;
 • лікар онколог-хірург Машталер В.Є.;
 • лікар-дерматолог Панкова С.В.;
 • лікар онколог-хірург Юнко П.Ф.

Інститут краси "Акварель" на ринку медичних послуг понад 17 років.

Аналізуючи численні позитивні відгуки, з упевненістю можна сказати, що, обравши Інститут краси «Акварель» у м. Дніпропетровськ Ви залишитеся задоволені нашими послугами, збережете красу та здоров'я.

Високий рівень якості гістологічних досліджень новоутворень та тканин. Ми співпрацюємо з однією з найсучасніших спеціалізованих лабораторій України – лабораторією CSD.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: