Видалення папілом у Дніпрі

Папіломи є доброякісними новоутвореннями вірусної природи.

Вони можуть виникнути на будь-якій ділянці шкіри та слизових, наприклад: на голові, у роті, на статевих органах, під пахвами, на шиї.

На вигляд це невеликі сосочкоподібні піднесення, світло-коричневого кольору або кольору звичайної шкіри. Папіломи можуть мати вузьку основу у вигляді т.зв. "ніжки". Папіломи часто запалюються після випадкового травмування, у тому числі під час миття, натирання одягом, гоління тощо. Середні розміри таких наростів близько – 0,1 – 0,3 см.

Новоутворення шкіри різноманітні. Деякі можуть мати злоякісний характер. При виявленні будь-яких новоутворень шкіри, зокрема. папілом, слід звернутися до фахівця та розпочати необхідне лікування.

Видалення папілом у Дніпрі — вартість

Дізнатись ціни в Дніпрі можна з нашого прайсу.

Гістологічне дослідження в лабораторії CSD (1 новоутворення) 980,00 грн Записатись
Консультація лікаря дерматолога 450,00 грн Записатись
Множественное удаление папилом от 30 до 50 шт 3000,00 грн Записатись
Видалення новоутворення на повіках та делікатних зонах 500,00 грн Записатись
Видалення папілом (більше 10 одиниць) 150,00 грн Записатись
Видалення папіломи (до 10 одиниць) 180,00 грн Записатись

Переваги процедури видалення папілом у Дніпрі сучасними методами

 • швидке загоєння після видалення;
 • практично безкровні сучасні методи;
 • низький ризик ускладнень;
 • максимальний косметичний результат;
 • проведення анестезії виключає болючість видалення.

Для видалення папілом в Інституті краси "Акварель" застосовують сучасні, ефективні методи. Видалення може бути виконане радіохвильовим методом, діодним лазером, електрокоагуляцією.

Дані методи дозволяють прибрати папіломи зі шкіри обличчя, складок тіла, області геніталій, в зоні бікіні, на статевому члені, на лобку, в області ануса, та ін. ділянок шкіри.

Лазерне та радіохвильове видалення можна використовувати у дітей з 12 років.

Важливою умовою можливості використання цих методик є відсутність у дитини протестного сприйняття процедури анестезії та видалення.

Видалення папілом у Дніпрі — основні показання

 • естетичні питання - папіломи розташовані на відкритих ділянках шкіри тіла та обличчя (навколо очей, на віку, на шкірі області декольте, шиї);
 • новоутворення завдають людині надмірного дискомфорту в повсякденному житті;
 • травмування новоутворень, або ризик травмування,що повторюється, запалення.

Своєчасно вжиті заходи допоможуть виключити зазначені негативні моменти.

Видалення папілом у Дніпрі — протипоказання до проведення процедури

 • інфекції шкіри у місці впливу, насамперед прояви герпетичної інфекції, гнійничкові захворювання;
 • інфекційні, застудні та ін захворювання супроводжуються лихоманкою або порушенням загального стану;
 • хронічні хвороби на стадії загострення (декомпенсації);
 • стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння, психомоторного збудження.

Абсолютні протипоказання до видалення будь-якого новоутворення можуть мати тимчасовий характер. Рішення про можливість втручання лікар приймає у кожній конкретній ситуації індивідуально.

Видалення папілом — яке обладнання використовується у Дніпро

Фахівці Інституту краси "Акварель" використовують універсальний лазерний коагулятор "ЛікаХірург" компанії "Фотоніка-Плюс", а також радіохвильову хірургічну апаратуру. В т.ч. Сургітрон (США) - високочастотний (радіохвильовий) електрохірургічний апарат.

Для якісної діагностики (дерматоскопії) новоутворень наші лікарі використовують сучасний поляризаційний дерматоскоп ILLUCO IDS-1100 (Південна Корея).

Дерматоскопія – це метод діагностики, який використовується для оцінки змін структури шкіри та вивчення природи її уражень. Виконується за допомогою спеціального приладу – дерматоскопа. Найкраща оптика IDS-1100, велике поле огляду, високооптимізоване світлове освітлення гарантують найкращі результати під час обстеження.

Методи видалення новоутворень діодним лазером та радіохвильою є малотравматичними, забезпечують швидке загоєння після видалення.

Підготовка до процедури

Видалення папілом не потребує спеціальної підготовки.

Лікарі – дерматологи та онкологи Інституту краси «Акварель» підбирають ефективний та безпечний метод індивідуально під час лікарського огляду. Зручність для клієнтів ІК «Акварель» полягає в тому, що в ході одного візиту вони не тільки можуть отримати консультацію, але й видалити новоутворення.

При необхідності лікар виконає дерматоскопію, біопсію, з наступним гістологічним дослідженням.

Рекомендації догляду після видалення папілом

Догляд після видалення папілом – це виконання кількох простих правил.

У місці виконаного втручання протягом приблизно двох тижнів слід відмовитися від застосування косметичних засобів та проведення будь-яких косметологічних процедур, механічного та ін. роздратування.

Слід уникати водних та теплових процедур, таких як ванна, басейни, сауни, солярій. Гігієнічний душ дозволено!

Потрібна обробка ранки антисептичним засобом. Оптимальний засіб та лікарську форму для такої обробки порадить фахівець.

Видалення папілом у Дніпрі — кількість процедур

Кількість процедур визначається індивідуально під час огляду лікарем-дерматологом. Для видалення множинних папілом часто достатньо одного відвідування.

Загоєння після видалення відбувається у середньому від 3-5 до 12-14 днів.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Чому потрібно вибрати Інститут краси «Акварель» у Дніпрі

Аналізуючи позитивні відгуки наших клієнтів про процедури видалення новоутворень шкіри, з упевненістю можна сказати, що наша клініка за послугами видалення папілом у м. Дніпро одна з найкращих.

В Інституті краси «Акварель» виконують видалення папілом та ін. новоутворень шкіри (родимок, бородавок тощо) висококваліфіковані лікарі — фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень.

 • лікар-дерматолог Артюхов Р.В.;
 • лікар онколог-хірург Машталер В.Є.;
 • лікар-дерматолог Панкова С.В.;
 • лікар онколог-хірург Юнко П.Ф.

Ми співпрацюємо з однією з найсучасніших спеціалізованих лабораторій України – лабораторією CSD.

А це означає високий рівень якості гістологічних досліджень новоутворень та тканин.

Видалення папілом в Інституті краси «Акварель» коштує недорого.

Ціна на процедуру буде залежати від кількості об'єктів, що видаляються, складності видалення. Наприклад, оскільки на повіках або геніталіях видалення папілом та ін. вимагає делікатності та обережності, ціна такого видалення буде відрізнятися від ціни видалення на інших ділянках шкіри.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: