УЗД щитовидної залози в Дніпрі

Робота всіх органів та систем організму людини залежить від достатньої кількості та правильного співвідношення гормонів, які виробляються щитовидною залозою. Щитовидна залоза визначає гормональний фон організму та відповідає за всі обмінні процеси. Часом, здавалося б, несуттєві порушення роботи щитовидної залози спричиняють серйозні захворювання. Тому своєчасна діагностика допомагає на ранніх стадіях виявити причини патологій та визначити план лікування. Вчасно виявити проблеми допомагає УЗД щитовидної залози.

Скільки коштує УЗД діагностика щитовидної залози в Дніпрі

Де можна пройти УЗД щитовидної залози платне, якісно та недорого? Скільки коштує УЗД щитовидної залози Дніпро? Ці питання часто ставлять наші клієнти. Пройти УЗД щитовидної залози, ціна якого приємно здивує своєю лояльністю та відповідатиме якісно точному обстеженню та кваліфікованим висновкам лікаря ультразвукової діагностики запрошуємо у нас, у клініці «Інститут краси «Акварель» Дніпро! Важливо пам'ятати, що поняття «дешевше» та «дешево» не повинно впливати на вибір клініки, адже йдеться про Ваше здоров'я чи здоров'я Ваших близьких!

УЗД щитовидної залози 300,00 грн Записатись
УЗД

УЗД щитовидної залози в Інституті краси «Акварель» Дніпро

Медичний центр в «Інститут краси «Акварель» Дніпро запрошує зробити УЗД щитовидної залози у провідних фахівців УЗД у Дніпрі на висококласному апараті УЗД з максимальною чутливістю та точністю зображення.

Наші сонологи постійно беруть активну участь у науково-практичних семінарах та майстер-класах за напрямками багатьох напрямків УЗД.

Показання, при яких роблять УЗД щитовидної залози В Дніпрі

 • ендокринні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • підвищена стомлюваність, апатія, слабкість, сонливість;
 • надмірна дратівливість, занепокоєння, нервозність;
 • різкий набір чи втрата ваги;
 • підозра онкозахворювань;
 • відчутне ущільнення чи освіту у сфері шиї;
 • сильне випадання волосся;
 • запланована вагітність;
 • вікова категорія понад 40 років та ін.

Обстеження щитовидної залози у чоловіків та жінок визначає наступні параметри її стану:

 • будова,
 • контури,
 • структуру,
 • стан видимих лімфовузлів,
 • ехогенність,
 • осередкові утворення за наявності кальцинат, кіст, вузлів та ін.

УЗД дає чітке уявлення про стан щитовидної залози та підщелепних вузлів. Ця діагностика дозволяє досліджувати стан лімфатичної системи загалом.

Переваги УЗД щитовидної залози поряд з іншими видами діагностики в Дніпрі

 • висока точність даних,
 • безпека,
 • відсутність неприємних відчуттів у пацієнта,
 • простота та швидкість проведення обстеження,
 • підходить  дорослим та дітям,
 • доступність.

Будова шиї людини досить складна, тому провести хороше ультразвукове дослідження та проаналізувати результати УЗД щитовидної залози здатний лише висококваліфікований лікар. При проходженні УЗД щитовидної залози необхідно оголити шийну зону і зняти всі металеві предмету.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

з 2005

РОКУ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕЗІЮ

Чому для проведення УЗД щитовидної залози у Дніпрі варто звернутися до нас?

Клініка «Інститут краси «Акварель» Дніпро для Вас – це:

 • досвідчений лікар-сонолог першої категорії Дніпро;
 • УЗД діагностика, що відповідає всім стандартам МОЗ України;
 • використання нового обладнання останнього покоління;
 • оптимальна вартість послуги;
 • ввічливість персоналу;
 • попередній запис.

Запрошуємо записатися на УЗД щитовидки у Дніпрі. Можливий запис онлайн та по телефону!

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: