Гістологічне дослідження новоутворень шкіри в Дніпрі

Що таке гістологічне дослідження?

Гістологічне дослідження - це один із найефективніших і високоточних методів діагностики змін тканин та органів. Гістологічне дослідження широко використовується для діагностики онкологічних захворювань.

Виконується спеціалізованими лабораторіями з використанням мікроскопії та обладнання для складних імунологічних та хімічних процесів.

Гістологічному дослідженню піддається частина тканини людського тіла (фрагмент шкіри чи тканини органу).

Біопсія, або оперативне видалення зміненої тканини, органу є основними методами для отримання матеріалу, який потім піддають гістологічному дослідженню.

Гістологічне дослідження при видаленні новоутворень шкіри, таких як родимки-невуси, папіломи, гемангіоми, ліпоми, кератоми і т.д. - стандартна процедура.

Гістологічне дослідження – вартість у Дніпрі

Скільки коштує гістологічне дослідження?

Дізнатись ціни можна з нашого прайсу.

Гістологічне дослідження в лабораторії CSD (1 новоутворення) 980,00 грн Записатись
Консультація лікаря дерматолога 450,00 грн Записатись
Повторна консультація дерматолога 300,00 грн Записатись

Гістологічне дослідження — основні показання

 • підтвердження діагнозу;
 • виключення злоякісності процесу;
 • контроль захворювання;
 • з'ясування стадії розвитку захворювання.

Напрямок на гістологічне дослідження дозволяє уточнити можливість злоякісності процесу. Також сприяє ранній діагностиці таких змін.

Гістологічне дослідження — протипоказання

Протипоказань до власне гістологічного дослідження немає.

Однак ускладнять, або відстрочать можливість такого дослідження протипоказання до проведення біопсії чи оперативного втручання:

 • інфекції шкіри у місці впливу, насамперед прояви герпетичної інфекції, гнійничкові захворювання;
 • інфекційні, застудні та ін. захворювання, що супроводжуються лихоманкою або порушенням загального стану;
 • хронічні хвороби на стадії загострення (декомпенсації);
 • стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння, психомоторного збудження.

Абсолютні протипоказання для методів отримання матеріалу можуть мати тимчасовий характер. Рішення про можливість будь-якого втручання лікар приймає у кожній конкретній ситуації індивідуально.

Гістологічне дослідження у Дніпрі - як проводиться забір матеріалу

Для забору матеріалу існують такі методи:

 • щипкова та пункційна біопсія;
 • аспіраційна та ексцизійна біопсія;
 • трепан-біопсія;
 • кюретаж;
 • мазок.

Гістологічне дослідження – підготовка

Для біопсії, видалення новоутворень шкіри та слизових спеціальної підготовки не потрібно. Дерматологи та онкологи Інституту краси «Акварель» підбирають ефективні та безпечні методи індивідуально під час лікарського огляду.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

з 2005

РОКУ ПРАЦЮЭМО ДЛЯ ВАС

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Скільки триває гістологічне дослідження

 • Екстрене дослідження – прискорена діагностика виконується в ході, або напередодні великих операцій за умов стаціонару. Метод застосовується в екстреному порядку, зазвичай перед операцією. Таке дослідження займає близько години чи трохи більше. Матеріал заморожують, роблять зріз, фарбують та проводять дослідження під мікроскопом.
 • Планове гістологічне дослідження – займає 5 – 10 днів. Матеріал міститься у спеціальний розчин, заливають парафіном, також робляться зрізи та фарбується взята тканина.

Що показує гістологічне дослідження

Надані результати гістологічного дослідження допомагають у остаточній діагностиці. Дозволяють фахівцеві зробити остаточний висновок про походження та характер процесу. Розшифровка та трактування отриманих результатів є виключно лікарським питанням.

Самостійно робити висновки та висновки не рекомендується.

Рекомендації з догляду

Після процедури біопсії або видалення новоутворення для подальшого гістологічного дослідження не відрізняються від таких при видаленні папіломи або бородавки.

Детальніше прочитати про них можна в розділах видалення кератом, бородавок та ін.

Рекомендації після будь-яких процедур та маніпуляцій завжди озвучуються фахівцем.

Переваги звернення для проведення гістології в Інституті краси «Акварель»

Чому варто звернутись до нас?

У нас ведуть прийом висококваліфіковані фахівці. В Інституті краси «Акварель» (м. Дніпро) працюють лікарі вищої категорії з великим практичним досвідом:

 • лікар-дерматолог Артюхов Р.В.;
 • лікар онколог-хірург Машталер В.Є.;
 • лікар-дерматолог Панкова С.В.;
 • лікар онколог-хірург Юнко П.Ф.

Інститут краси "Акварель" на ринку медичних послуг понад 17 років.

Аналізуючи численні позитивні відгуки, з упевненістю можна сказати, що, обравши Інститут краси «Акварель» у м. Дніпропетровськ Ви залишитеся задоволені нашими послугами, збережете красу та здоров'я.

Високий рівень якості гістологічних досліджень новоутворень та тканин. Ми співпрацюємо з однією з найсучасніших спеціалізованих лабораторій України – лабораторією CSD.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: