Лікування акне в Дніпрі

Акне - вугрова хвороба, з якою доводиться зіткнутися кожній третій людині. Вона характеризується міліумами, прищами, закупореним жиром у клітинах епітелію. Виявляється як локальними утвореннями, і їх комплексами як бляшок. Вугри з'являються найчастіше на обличчі, грудях, іноді на шиї та плечах. У разі ускладнень та скупчення гною можуть призводити до больових відчуттів. Однак, головна проблема цього захворювання, що підтверджують відгуки клієнтів – утворення косметичних дефектів.

Причини появи акне

Лікування акне потрібно при утворенні прищів, вугрів, що створюють емоційний та фізичний дискомфорт. Вони з'являються на шкірі з кількох причин:

 • надлишкова секреція сальних залоз;
 • кератиноцитове розростання волосяних фолікул;
 • неправильне харчування;
 • нестача цинку в організмі;
 • підвищена (під час статевого дозрівання) чи порушена гормональна активність;
 • постійний стрес.

Початкова стадія захворювання характеризується утворенням мікроскопічних комедонів. Згодом вони заселяються пропіонбактеріями, ферменти яких призводять до запалення шкіри, її інфікування та нагноєння.

Симптоми акне

Лікування прищів потрібно на початковій стадії їх утворення, поки патології не набувають тяжкої форми. Як виглядає акне? Вирізняють кілька проявів цієї хвороби:

 • наявність комедонів закритого чи відкритого типів. Вони виглядають як білі бульбашки, які містять жир. Згодом перетворюються на чорні вугри, що підносяться над шкірою;
 • утворення папульозних прищів. Представлені округлими ущільненнями червоного, фіолетового або рожевого кольору діаметром до 10 мм і над шкірою. За наявності сусідніх утворень зливаються у бляшки;
 • наявність пустульозних вугрів. Вони виглядають як бульбашки, що містять гній. Характеризуються перебігом інфекційних процесів і можуть проникати у глибокі шари шкіри.

Діагностика акне

Професійне лікування вугрів починається з дослідження стану шкіри та способу життя пацієнта. Прищі з'являються внаслідок гормональних змін, неправильного харчування, постійних емоційних розладів. Тому їхнє лікування потребує комплексного підходу: видалення зовні та нормалізації роботи організму зсередини.

Кваліфікований лікар-дерматолог оцінює складність утворень, виявляє алергічні реакції організму, досліджує роботу травної та інших систем, простежуючи їх зв'язок із появою прищів. Він в індивідуальному порядку підбирає комплекс медичних препаратів та призначає курс лікування.

Лікування акне

Якісне лікування прищів здійснюється із застосуванням ефективної терапії та дотриманням важливих принципів:

 • зменшення споживання алкоголю, приправ, спецій, кофеїну;
 • нормалізація роботи ендокринної системи;
 • санація джерел поширення інфекції;
 • очищення шкіри із використанням натуральної косметики.

Лікування вугрів проводиться з використанням якісних медикаментів (кремів, мазей, препаратів для вживання) і апаратних методик (лазерних, мікрострумових). Комплекс засобів та процедур визначається лікарем після огляду та опитування пацієнта. Якщо хвороба представлена невеликими локальними утвореннями, їхнє видалення може здійснюватися відразу. При складних формах (великі скупчення, нагноєння) проводиться спостереження протягом кількох сеансів.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

з 2005

РОКУ ПРАЦЮЭМО ДЛЯ ВАС

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Догляд після процедури

Лікування акне із застосуванням лазерних, струмових, кріо- та мезотерапевтичних методик дозволяє очистити шкіру без хірургічного втручання. Після видалення прищів на їхньому місці утворюються пігментні плями, які проходять протягом кількох тижнів чи місяців. Щоб вугри не з'являлися знову, необхідно дотримуватися рекомендацій щодо профілактики (пам'ятка для пацієнта):

 • нормалізація психоемоційного стану;
 • складання раціону харчування без продуктів, що збільшують клітинну секрецію жиру;
 • лікування супутніх шкірних захворювань;
 • очищення обличчя прописаними лікарем кремами та гелями.

Вартість

Ціна послуги «Лікування акне» в Інституті краси «Акварель» індивідуальна для кожного клієнта. На неї впливає стан шкіри, складність прищів, їх кількість, комплекс препаратів, що використовуються, методика лікування і т.д. Щоб дізнатися скільки коштує процедура, необхідно пройти огляд лікаря-дерматолога, попередньо записавшись на прийом по телефону або через представлену форму онлайн-заявки.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: