Біоревіталізація рук у Дніпрі

Ніщо так промовисто не розповість про вік, як наші руки. Ми ж у прагненні виглядати молодше за свої роки віддаємо багато сил для догляду за обличчям, залишаючи шкіру рук без турботи. Адже вона під впливом агресивних зовнішніх факторів виснажується, відчуває дефіцит у вітамінах і швидко старіє.

Вартість біоревіталізації в Дніпрі

Ревіталізація препаратом Skin Fill basic (1,8 мл) 5900,00 грн Записатись
Біоревіталізація шкіри Hydro Max (1 мл) 4550,00 грн Записатись
Біоревіталізація шкіри Stylage Hydro (1 мл) 3240,00 грн Записатись
Біоревіталізація препаратом Aquashane BTX (2 мл) 4650,00 грн Записатись
Ревіталізація препаратом MesoSculpt C71, MesoEye C71 (1 мл) 6900,00 грн Записатись

Біоревіталізація рук – це сучасний професійний догляд для втомленої шкіри, що сприяє відновленню водного балансу, що забезпечує захист від втрати вологи, надає моментальний ефект, що омолоджує. Процедура є ін'єкційним насиченням дерми гіалуроновою кислотою.

Навіщо потрібна біоревіталізація рук

Явище, коли шкіра обличчя виглядає набагато молодшою та свіжішою, ніж шкіра рук, досить поширене. З віком без відповідного догляду шкірні покриви кистей грубіють, втрачають вологу. До процедури біоревіталізації слід звернутися, якщо стали помітні зміни структури шкіри:

  • вона стала сухою, тьмяною;
  • з'явилися пігментні плями, зморшки;
  • погіршилася еластичність;
  • малюнок судин став більш виразним та рельєфним;
  • підвищилась чутливість.

Корисна також профілактика старіння, особливо якщо шкірні покриви піддаються впливу ультрафіолету, токсинів, спричинених курінням, стресами. Проходити омолоджуючу процедуру можна в будь-яку пору року.

Протипоказання до біоревіталізації рук

  • аутоімунні захворювання;
  • злоякісні пухлини;
  • запальні ураження шкірних покривів;
  • інфекції;
  • вагітність, годування груддю.

Хто виконує процедури?

Особливості біоревіталізації рук у Дніпрі в Інституті краси «Акварель»

Процедура є комплексом ін'єкцій синтетичної гіалуронової кислоти. Препарат не викликає алергію, завдяки оптимальній концентрації дозволяє насичувати «гіалуронкою» різні шари шкіри.

В Інституті краси «Акварель», перш ніж призначити курс, що омолоджує, косметолог оцінює стан шкірних покривів. На основі проблеми, особливостей шкіри, віку клієнта, бажаного результату фахівець індивідуально розробляє програму догляду, тип препарату, його концентрацію.

Біоревіталізація рук може бути використана самостійно або у поєднанні з іншими косметологічними процедурами для рук (пілінг, лазерне шліфування тощо).
Косметологи «Акварель» професійно та дбайливо піклуються про красу ваших рук. Головна мета нашої роботи – гарний настрій від отриманого результату та позитивні відгуки клієнтів.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: