Видалення ксантоми в Дніпрі

Ксантомы — это доброкачественные новообразования кожи человека.

На вигляд це бляшки або вузлики білого або жовтуватого кольору різних розмірів. Ксантоми складаються з клітин із високим вмістом жирів. Можуть бути розташовані на будь-якій ділянці покриву шкіри. В окремих випадках і на внутрішніх органах.

Появі ксантом більше схильні жінки. Ксантоми частіше виникають у осіб з надмірною вагою, які страждають на цукровий діабет, при захворюваннях щитовидної залози, розладах жирового обміну. Також ксантоми зустрічаються при захворюваннях печінки, підшлункової залози. За наявності ксантом варто обстежитись для виключення розладів метаболізму, жирового обміну.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТЕЛАЗМИ У ДНІПРІ

Ксантелазми - це різновид ксантом, які розташовані на повіках, біля кутів і в околиці ока. Ксантелазма рідко супроводжується розладами обмінних процесів, підвищенням рівня тригліцеридів.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — ПЕРЕВАГИ в Інституті краси «Акварель»

 • швидке загоєння після видалення;
 • практично безкровні сучасні методи;
 • низький ризик ускладнень;
 • максимальний косметичний результат;
 • під час проведення анестезії повна безболісність процедури.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ

 • повсякденний дискомфорт у сфері поразки;
 • запалення шкірного покриву на місці появи ксантом;
 • естетична проблема.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • інфекції шкіри у місці впливу. Насамперед прояви герпетичної інфекції, гнійничкові захворювання;
 • інфекційні, застудні та ін захворювання, що супроводжуються лихоманкою або порушенням загального стану;
 • хронічні хвороби на стадії загострення (декомпенсації);
 • стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння, психомоторного збудження.

Абсолютні протипоказання до видалення будь-якого новоутворення можуть мати тимчасовий характер. Рішення про можливість втручання лікар приймає у кожній конкретній ситуації індивідуально.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ У ДНІПРІ

Фахівці Інституту краси "Акварель" використовують універсальний лазерний коагулятор "ЛікаХірург" компанії "Фотоніка-Плюс", а також радіохвильову хірургічну апаратуру. В т.ч. Surgitron (США) - високочастотний (радіохвильовий) електрохірургічний апарат.

Для якісної діагностики (дерматоскопії) новоутворень наші лікарі використовують сучасний поляризаційний дерматоскоп ILLUCO IDS-1100 (Південна Корея).

Дерматоскопія – це метод діагностики, який використовується для оцінки змін структури шкіри та вивчення природи її уражень. Виконується за допомогою спеціального приладу – дерматоскопа. Найкраща оптика IDS-1100, велике поле огляду, високооптимізоване світлове освітлення гарантують найкращі результати під час обстеження.

Методи видалення новоутворень діодним лазером та радіохвильою є малотравматичними, забезпечують швидке загоєння після видалення.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ (КСАНТЕЛАЗМИ) — ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Видалення ксантом не потребує спеціальної підготовки.

Лікарі – дерматологи та онкологи Інституту краси «Акварель» підбирають ефективний та безпечний метод індивідуально під час лікарського огляду. Зручність для клієнтів ІК «Акварель» полягає в тому, що в ході одного візиту вони не тільки можуть отримати консультацію, але й видалити новоутворення.

При необхідності лікар виконає дерматоскопію, біопсію, з наступним гістологічним дослідженням.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — РЕКОМЕНДАЦІЇ З ДОГЛЯДУ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Догляд після видалення ксантоми (ксантелазми) – це виконання кількох простих правил.

У місці виконаного втручання протягом приблизно двох тижнів слід відмовитися від застосування косметичних засобів та проведення будь-яких косметологічних процедур, механічного та ін. роздратування.

Слід уникати водних та теплових процедур, таких як ванна, басейни, сауни, солярій. Гігієнічний душ дозволено!

Потрібна обробка ранки антисептичним засобом. Оптимальний засіб та лікарську форму для такої обробки порадить фахівець.

При виявленні порушень ліпідного обміну чи вуглеводного обміну рекомендуються консультації відповідних спеціалістів, корекція виявленої патології. Такий підхід зменшує ризик рецидиву ксантом.

ЧИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ РУБЦІ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ, КСАНТЕЛАЗМИ?

Лазерне видалення ксантелазми в Дніпрі зазвичай обходиться без рубців, догляд не завдає особливих турбот і дискомфорту.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР

Скільки потрібних процедур визначає індивідуально лікар-дерматолог при огляді. Для видалення кількох ксантів (ксантелазм) достатньо одного відвідування.

Загоєння після видалення відбувається у середньому від 3-5 до 12-14 днів.

ВИДАЛЕННЯ КСАНТОМИ І КСАНТЕЛАЗМИ — ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ В ДНІПРІ

Ціни у Дніпрі можна дізнатися з нашого прайсу.

Консультація лікаря дерматолога 450,00 грн Записатись
Видалення ксантоми (понад 10 одиниць) 100,00 грн Записатись
Видалення ксантоми (до 10 одиниць) 150,00 грн Записатись

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС?

Є великий вибір клінік видалення ліпоми лазером та іншими методами. Чому варто звернутись до нас? У нас ведуть прийом висококваліфікованих фахівців. В Інституті краси «Акварель» (м. Дніпро) працюють лікарі вищої категорії з великим практичним досвідом:

 • лікар-дерматолог Артюхов Р.В.;
 • лікар онколог-хірург Машталер В.Є.;
 • лікар-дерматолог Панкова С.В.;
 • лікар онколог-хірург Юнко П.Ф.

Інститут краси "Акварель" на ринку медичних послуг понад 17 років. Аналізуючи численні позитивні відгуки, з упевненістю можна сказати, що, обравши Інститут краси «Акварель» у м. Дніпропетровськ Ви залишитеся задоволені нашими послугами, збережете красу та здоров'я.

Високий рівень якості гістологічних досліджень новоутворень та тканин. Ми співпрацюємо з однією з найсучасніших спеціалізованих лабораторій України – лабораторією CSD.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: