Ін'єкції Диспорт у Дніпрі

Хто з нас не хоче залишатися привабливим, незважаючи на вік? Сьогодні косметологічні кабінети та спеціалізовані клініки пропонують безліч послуг, спрямованих на підтримку природної краси. На піку популярності знаходиться процедура корекції мімічних зморшок препаратом Диспорт.

Вартість процедури, а де можна записатися на уколи краси?

Інститут краси в Дніпропетровську (Дніпрі) пропонує всі види послуг для омолодження шкіри обличчя та не тільки. Актуальні ціни можна дізнатися у адміністратора за телефоном. Запишіться на процедуру, тому що на сьогоднішній день ін'єкції «Диспорта» є найкращим нехірургічним методом боротьби з ознаками старіння.

Вартість може змінюватись в залежності від об'єму та щільності препарату, а також зони проведення процедури.

Корекція зморшок препаратом «Діспорт» (1 одиниця) 55,00 грн Записатись

Що таке ін'єкції краси, наскільки ефективно вони справляються з вадами? Наскільки безпечним є «Диспорт», чи має протипоказання і чи виправдовує очікування клієнтів — відповіді на всі ці запитання читайте у статті.

Дія препарату «Діспорт»

Диспорт - токсин, що виробляється збудником ботулізму. Хоч як страшно це не звучало, боятися препарату не варто. Використовується він у розведеній формі, а вплив має лише на мімічні м'язи — поверхневий шар шкіри залишається незайманим. Механізм омолодження криється в блокуванні сигналів, що надходять з мозку, відповідальних за міміку, що сприяє розслабленню мімічних м'язів і розгладжуванню зморшок.

Крім Диспорта, у косметології відомий ще й Ботокс, який є анологічним препаратом. Різниця між цими двома засобами у виробнику: Ботокс випускається американською фірмою, а Диспорт - французькою.

Хто виконує процедури?

Показання та протипоказання

Вводиться препарат за допомогою внутрішньом'язових ін'єкцій. Процедура не триває багато часу, але до її проведення необхідна розмова з лікарем виявлення показань до ін'єкцій препарату.

Показання до застосування препарату в косметичних цілях є:

 • зморшки в області чола, перенісся, очей;
 • необхідність корекції форми губ чи брів;
 • підвищена пітливість.

Використання препарату в медицині:

 • для лікування офтальмологічних захворювань;
 • усунення порушень тонусу м'язів.

Незважаючи на всі переваги Диспорту, все ж таки є і заборони. До протипоказань до проведення ін'єкції краси відносять:

 • вік до 12 років;
 • вагітність та період лактації;
 • інфекційні захворювання;
 • алергія на компоненти препарату;
 • порушення згортання крові;
 • нервово-м'язові захворювання.

За наявності хоч одного пункту зі списку протипоказань досвідчений лікар зобов'язаний відмовити пацієнтові у проведенні процедури.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Результат застосування препарату «Диспорт»

Діючи локально на шкіру вибраної зони, "Диспорт" на очах починає розгладжування мімічних зморшок. Остаточний результат досягається за два тижні. Мабуть, єдиним недоліком є короткий період дії препарату: через 6-9 місяців для підтримки досягнутого, курс ін'єкцій доведеться повторити. Точний термін ефекту індивідуальний кожному за пацієнта.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: