Контурна пластика нососльозних борозен у Дніпрі

Інститут краси

У нас проводиться контурна пластика носа у Дніпрі за допомогою ін’єкцій філерів на основі гіалуронової кислоти. Це ефективна мало інвазійна процедура, яка дає чудовий результат, а наш медичний центр завжди гарантує високу якість!

Що таке контурна пластика носа та нососльозних борозен у Дніпрі?

Контурна пластика носа – це безопераційне виправлення форми носа або окремих ділянок носа, шляхом введення філера на основі гіалуронової кислоти в місця, які потребують корекції. Фахівці медичного Центра «Аварель» використовують у своїй роботі моделюючі препарати на основі стабілізованої гіалуронової кислоти. Будучи природнім компонентом шкіри, вона локально посилює її гідрофільність, рівномірно розподіляється, заповнює западини, не перешкоджає проходженню поживних речовин та практично не викликає віторгнення та алергічних реакцій.

В нормі нососльозна борозна (заглиблення, яке опускається від внутрішнього кута ока вздовж носа) не завдає проблем. Але в цій ділянці відносно тонка та чутлива шкіра, яка серед перших піддається віковим змінам. Проблему погіршує нестача відпочинку, хронічні захворювання та інші обставини, і навіть молода жінка з заглибленою нососльозною борозною може виглядати втомлено та хворобливо. Ми допоможемо виправити цей дефект, не звертаючись за допомогою до пластичної хірургії. Корекція нососльозної борозни філерами у Дніпрі на основі гіалуронової кислоти може повернути привабливий вигляд та почуття впевненості у собі.

Лікарі нашої клініки у Дніпрі, які працюють в галузі контурної пластики, є професіоналами та мають величезний досвід у сфері надання медичних косметологічних послуг. Першим етапом проведення контурної пластики вилиць, а також інших методів корекції, є консультація фахівця. Під час консультації лікар Інституту краси «Акварель» розроблює «бьюті план». Враховується  наявність показань, протипоказань, а також Ваші особисті побажання. Такий системний підхід забезпечує рішення поставленої задачі. Це означає, що ми з Вами гарантовано отримаємо бажаний ефект! Збережемо Вашу красу та природність. А результат буде викликати захоплення оточуючих.

Контурна пластика носа допоможе

 • Усунути ассиметрію;
 • Заповнити ямку в основі носа;
 • Прибрати роздвоєний кінчик носа;
 • Заповнити майже будь-які западини;
 • Витончити широку спинку.

Контурна пластика нососльозних борозен у Дніпрі вирішить наступні проблеми

 • Відновлення об’єму  м’яких  тканей  в області нососльозної борозни;
 • Комплексна корекція області навколо очей;
 • Темні кола та мішки під очима;
 • Зниження тонусу шкіри нижніх повік, заглиблення мімічних зморшок та утворення вікових дефектів шкіри у цій ділянці.

Ця чудова методика, яка отримала шикарні відгуки від тих, хто робив цю контурну пластику, допоможе Вам уникнути оперативного втручання зі всіма його болісними, загрожуючи ми та непередбачуваними наслідками.

Контурна пластика носу мало болісна та безпечна процедура, яка не потребує спеціальної попередньої підготовки та має нескладний реабілітаційний період.

Особливу увагу ми приділяємо безпеці. Наша клініка має в своєму розпорядженні серйозну сучасну стерилізаційну. Регулярно проводиться дезінфекція робочих поверхонь та кварцювання приміщень, усі співробітники використовують засоби індивідуального захисту.  Ми використовуємо  тільки сертифіковані перевірені препарати, світового рівня.

Протипоказання до корекції нососльозних борозен філерами

 • Онкологічні захворювання;
 • Період вагітності та лактації;
 • Епілепсія та психічні розлади;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Захворювання крові;
 • Цукровий діабет та інші хронічні захворювання в гострій фазі;
 • Запальні захворювання з наявністю підвищення температури тіла;
 • Інфекція в області корекції;
 • Наявність не біодеградованих ін’єкційних імплантів у зоні проведення процедури;
 • Схильність до утворення колоїдних рубців;
 • Наявність порушення цілісності шкіряних покривів в області ін’єкцій;
 • Алергічні реакції на будь-який з компонентів препарату.

Етапи  проведення процедури:

 1. Консультація з фахівцем клініки.
 2. Знезараження зони проведення ін’єкції.
 3. Введення препарату у заздалегідь позначені місця корекції.
 4. Обробка  антисептичним засобом ділянок проколів.

Реабілітаційний період

 1. Неможна відвідувати сауни, лазні, приймати гарячі ванни протягом 2 тижнів після проведення пластики;
 2. Мінімізувати фізичний вплив на оброблену ділянку протягом 7 днів після процедури.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Скільки коштує контурна пластика носу у Дніпрі

Зробити недорого (за прийнятною ціною) контурну пластику носу в Дніпрі Ви зможете в нашому медичному центрі Інститут краси «Акварель». Нижче надано прайс з актуальними цінами на процедуру та препарати які використовують у нашій клініці.

Ціни на контурну пластику носу та нососльозних борозен у Дніпрі

Препарати для корекції горизонтальних зморшок шиї, складки ``Гусині лапки``, складки ``Маріонетки`` (депресивні кути рота).
Препарат Juvederm Ultra 2 (0,55мл) 5865,00 грн Записатись
Препарат Evanthia 15 (1 мл) 4500,00 грн Записатись
Препарати для корекції горизонтальних зморшок чола, носогубні складки, створення об'єму губ та вилиць.
Препарат Evanthia 20 (1 мл) 5200,00 грн Записатись
Препарат Stylage M (1 мл) 6800,00 грн Записатись
Препарат Neuramis Deep (1 мл) 4900,00 грн Записатись
Препарати для корекції горизонтальних зморшок чола, міжбров'я, носогубних складок. Корекція овалу обличчя, об'єму губ.
Препарат Juvederm Volux (1 мл) 9500,00 грн Записатись
Препарат Stylage L (1 мл) 7690,00 грн Записатись
Препарат Juvederm Ultra Smile (0,55 мл) 6540,00 грн Записатись
Препарат Juvederm Voluma (1 мл) 9500,00 грн Записатись
Препарат Juviderm Volift (1 мл) 9800,00 грн Записатись
*** Контурна пластика обличчя мезонітями «REANDNE»
Контурна пластика мезониттю MULTY (1шт) 1500,00 грн Записатись
Контурна пластика мезонітями (10 шт) 5500,00 грн Записатись
Видалення препарата об'емної контурної пластики 850,00 грн Записатись

Хто виконує процедури?

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: