Контурна пластика вилиць у Дніпрі

Інститут краси «Акварель» – сучасна клініка естетичної медицини, пропонує одну з найкращих, за результативністю послугу корекції вікових змін – контурну пластику вилиць у Дніпрі.

В стрімкому потоці сучасного світу, йти в ногу з часом необхідно усім без виключень. Бути  молодими, гарними, успішними це тренд, який актуальний  як для жінок, так і для чоловіків.

В цій статті ми поговоримо про те, що ж таке контурна пластика, обговоримо важливі нюанси цієї процедури та її вартість.

Що ж таке контурна пластика вилиць?

Якщо у Вас виникло бажання підкреслити лінію вилиць, зробити корекцію вікових проявів або наслідків травм, тоді контурна пластика вилиць – це краща безопераційна процедура, яка, до того ж, дає миттєвий результат.

Корекція форми вилиць та виличної дуги в Дніпрі здійснюється за допомогою локального введення філера на основі гіалуронової кислоти. Після процедури відбувається збільшення об’єму  тканин, а також стимуляція природнього продукування білкових структур (еластину та колагену). В результаті шкіра розгладжується та стає більш пружньою. Ця процедура практично безболісна та безпечна.

Показання до проведення контурної пластики вилиць

 • Відновлення естетичних пропорцій обличчя;
 • Корекція вікових змін;
 • Невиразність вилиць;
 • Диспропорційність обличчя вроджена або набута;
 • Наявність нососльозних борозен.

Варто відмітити, що за допомогою філерів може проводитись корекція як безпосередньо вилиць, так і щічно-виличної  області, корекція залежить від Ваших побажань та анатомічних особливостей.

Протипоказання до контурної пластики вилиць

 • Онкологічні захворювання;
 • Період вагітності та лактації;
 • Інфекція в області корекції;
 • Запальні захворювання у стадії загострення;
 • Захворювання ендокринної системи;
 • Хронічні захворювання в гострій фазі;
 • Наявність порушення цілісності шкіряних покривів;
 • Стоматологічні захворювання;
 • Епілепсія та психічні розлади;
 • Захворювання крові.

Порядок проведення контурної пластики вилиць у Дніпрі в Інституті краси «Акварель»

Лікарі нашої клініки у Дніпрі, які працюють в галузі контурної пластики, є професіоналами та мають величезний досвід у сфері надання медичних косметологічних послуг. Першим етапом проведення контурної пластики вилиць, а також інших методів корекції, є консультація фахівця. Під час консультації лікар Інститута краси «Акварель» розроблює «бьюті план». Враховує наявність показань, протипоказань, а також Ваші особисті побажання. Такий системний підхід забезпечує рішення поставленої задачі. Це означає, що ми з Вами гарантовано отримаємо бажаний ефект! Збережемо Вашу красу та природність. А результат буде викликати захоплення оточуючих.

Отже, перерахуємо  порядок проведення процедури:

 1. Консультація з фахівцем.
 2. Вибір препарату та дозування.
 3. Обробка шкіри дезінфікуючим засобом.
 4. Введення філера в обрані точки надтонкою голкою або крізь канюлю,для формування необхідної форми вилиці.
 5. Обробка ділянок, в які вводились ін’єкції, антисептичним засобом.

Дуже уважно ми ставимося до безпеки. Наша клініка має в своєму розпорядженні серйозну сучасну стерилізаційну. Регулярно проводиться дезінфекція робочих поверхонь та кварцювання приміщень, усі співробітники використовують засоби індивідуального захисту.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

17

РОКІВ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

18828

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

27

ФАХІВЦІВ

36442

ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

Які філери використовують у клініці Інституту краси «Акварель» для контурної пластики вилиць у Дніпрі

У нашій клініці використовують тільки сертифіковані перевірені препарати, світового рівня:

 • Juvederm;
 • Stylage;
 • Princess;
 • Neuramis.

Рекомендації після проведення процедури корекції вилиць у Дніпрі

Не дивлячись на легкість реабілітаційного періоду та відсутність зовнішніх фізичних пошкоджень шкіряних покривів, все ж таки рекомендуємо дотримуватись наступних правил:

 1. В першу добу після процедури необхідно максимально вберегти місця ін’єкцій від фізичного впливу та забруднень;
 2. Протягом двох тижнів після контурної пластики вилиць утримайтесь від відвідування саун, лазень та інших термічних процедур, слід обмежити фізичні навантаження та виключити відвідування басейну у перші 3-5 дні після процедури.

Курс процедур та результат контурної пластики вилиць у Дніпрі

Результатом контурної пластики вилиць , проведеної у клініці Інституту краси «Акварель», ви зможете насолоджуватись одразу після її проведення.

Обличчя миттєво набуде бажаних рис, округлих юних форм, підуть маркери віку.

Ефект тримається достатньо довго, біля 1 року, але залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя та обраного Вами препарату.

Скільки коштує контурна пластика вилиць у Дніпрі

Препарати для корекції горизонтальних зморшок шиї, складки ``Гусині лапки``, складки ``Маріонетки`` (депресивні кути рота).
Препарат Juvederm Ultra 2 (0,55мл) 5865,00 грн Записатись
Препарат Evanthia 15 (1 мл) 4500,00 грн Записатись
Препарати для корекції горизонтальних зморшок чола, носогубні складки, створення об'єму губ та вилиць.
Препарат Evanthia 20 (1 мл) 5200,00 грн Записатись
Препарат Stylage M (1 мл) 6800,00 грн Записатись
Препарат Neuramis Deep (1 мл) 4900,00 грн Записатись
Препарати для корекції горизонтальних зморшок чола, міжбров'я, носогубних складок. Корекція овалу обличчя, об'єму губ.
Препарат Juvederm Volux (1 мл) 9500,00 грн Записатись
Препарат Stylage L (1 мл) 7690,00 грн Записатись
Препарат Juvederm Ultra Smile (0,55 мл) 6540,00 грн Записатись
Препарат Juvederm Voluma (1 мл) 9500,00 грн Записатись
Препарат Juviderm Volift (1 мл) 9800,00 грн Записатись
*** Контурна пластика обличчя мезонітями «REANDNE»
Контурна пластика мезониттю MULTY (1шт) 1500,00 грн Записатись
Контурна пластика мезонітями (10 шт) 5500,00 грн Записатись
Видалення препарата об'емної контурної пластики 850,00 грн Записатись

Хто виконує процедури?

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: