Лазерне омолодження шкіри обличчя в Дніпрі

Контрольований, безпечний та ефективний спосіб омолодження та усунення дефектів шкіри з мінімальним ризиком ускладнень, що не потребує тривалого періоду відновлення.

Вартість

Лазерне омолодження СО2 (обличчя, шия, декольте) 8200,00 грн Записатись
Лазерне омолодження СО2 (обличчя, шия) 6300,00 грн Записатись
Лазерне омолодження СО2 (область навколо очей) 3200,00 грн Записатись
Лазерне омолодження СО2 (рубці постакне) 3850,00 грн Записатись
Лазерное омоложение СО2 (лицо) 5850,00 грн Записатись

Вартість може змінюватись в залежності від зони впливу апаратом.

Ця технологія заснована на методі фракційного фототермолізу - вплив лазерним променем певної довжини, розділеного на кілька світлових потоків для кращого ефекту. На сьогоднішній день фракційне омолодження вважається альтернативою хірургічній підтяжці.

Фракційне омолодження шкіри – інноваційна процедура, яка виконується за допомогою фракційного лазера. Висока концентрація СО2 дозволяє ефективно справлятися з такими проблемами, як пігментація, постакне, зморшки та в'ялість шкіри. Щодо спеціальної підготовки або великої тимчасової витрати на проведення процедури, то фракційне омолодження цього взагалі не вимагає.

Хто виконує процедури?

Результативність та протипоказання

Фракційне лазерне омолодження за допомогою CO2 має такий ефект:

 • омолодження шкіри обличчя;
 • скорочення кількості та зменшення глибини зморшок, підтяжка
 • шкіри навколо очей;
 • практично повне усунення в'ялості шкіри та часткових її провисань;
 • боротьба з процесами старіння та усунення видимих дефектів в  зоні обличчя, шиї та декольте;
 • зменшення шрамів і рубців постакне.

Що стосується протипоказань, фракційне омолодження особи не рекомендовано у таких випадках:

 • вагітність та лактація;
 • онкологія та інші складні патології;
 • діабет та хронічні захворювання;
 • порушення в імунній системі;
 • можливість епілептичних нападів;
 • захворювання крові;
 • запальні процеси шкірних покривів у зоні впливу.

Крім всього перерахованого, фракційне омолодження лазером небажано проводити тим пацієнтам, які страждають на алергічні реакції.

ЧОМУ УСПІШНІ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ

Інститут Краси Акварель

2005

РІК ВІДКРИТТЯ

12457

ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ

33

ФАХІВЦЯ

2012

ОТРИМАНО МЕДИЧНУ ЛІЦЕНЗІЮ

Як проводиться процедура?

Лазерне фракційне омолодження шкірних покривів обличчя передбачає те, що в спеціальній установці промінь ділиться на багато маленьких фрагментів, які впливають на шкіру. Здорові клітини починають активно ділитися, утворюючи гладкий щільний шкірний покрив. Реабілітація триває недовго, що допомагає досягти бажаного результату в найкоротші терміни.

За відгуками пацієнтів, фракційне лазерне омолодження CO2 має майже миттєвий ефект, омолоджує та покращує вигляд шкіри.

Омолодження шкіри лазером CO2 практично не пошкоджує клітин шкіри. Отже, процедура є повністю безпечною і побачити її результат можна майже відразу.

CO2 з фракційним лазером допомагає досягти видимого результату та довгострокового ефекту. Термін видимого омолодження шкірного покриву становить щонайменше шість місяців, після чого шліфування рекомендується повторити.

Як Записатись

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, А ТАКОЖ УТОЧНИТИ АКТУАЛЬНУ ВАРТІСТЬ, ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБО ЗВЕРНУЛИСЯ В НАШУ КЛІНІКУ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ ЗА АДРЕСОЮ — МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАЦЬКА, БУД. 25.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ДЗВІНОК У VIBER

ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР У FACEBOOK

ЧЕРЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ В TELEGRAM

Відгуки

Дякую велике, я була просто в захваті від масажу Микити, він так все професійно робив, молодець, я отримала масу задоволення, дякую вам за таке диво! Удачі вам! Обов'язково до вас прийдемо!

Віцько Тетяна

08.08.2022

Панкова Світлана Володимирівна, лікарю від Бога! Висловлюю сердечну подяку прекрасному лікареві за уважність та чуйність!!!! Враховуючи той факт, що мені два роки не могли поставити діагноз і лікували не те, що є насправді ((( Світлана Володимирівна знайшла причину з першого погляду!!! Зараз я проходжу тривале лікування, моя лікарка обіцяла мене вилікувати!!! Світлана Володимирівно! Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії та щастя! Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу!

Березіна Наталія

11.07.2022

Мені все сподобалося (хоча, коли йшла на процедуру, то дуже хвилювалася), обстановка чудова, можна сказати, що обволікаюча. З перших хвилин я заспокоїлася, розслабилася та отримала масу задоволення. Майстер масажу – професіонал, вона одразу визначила, які у мене проблеми. А оскільки я медпрацівник, то Вікторію розуміла з півслова. Вона розумниця, я б із задоволенням пішла б ще до неї. Дякую моїм близьким за такий подарунок. Тепер за моїми ``враженнями`` дочка зробить своєму чоловікові подарунок до маленького ювілею (25 років) у вашому інституті краси.

Бовсунівська Оксана

08.07.2022

Лікарка Світлана Володимирівна дуже сподобалася! Уважна, вміє співчувати. Надала необхідні рекомендації. Дуже їй вдячна! Усього доброго та миру всім!

Захарчук Валентина Іванівна

05.07.2022

Вікторія дуже хороший кваліфікований спеціаліст, від процедури отримала масу задоволення та розслаблення, дуже сподобалося спілкування з Вікторією. Також хочу Вам подякувати весь персонал привітний, затишний інтер'єр і найголовніше у вас дотримано всіх норм гігієни. Про ваш салон дізналася від подруг. Хочу побажати вас якнайкращих і щиро вдячних клієнтів.

Олександра

24.06.2022

Мені дуже сподобалося обслуговування та висока кваліфікація лікаря Світлани Володимирівни, вона дуже уважна. Досвідчена, яка знає свою справу, коротше лікар з великої літери, вона не просто видаляє все поспіль, а підкаже, що треба видаляти чи ні. Дякуємо Панковій С.В. вона професійно видалила бородавку і безболісно, у мене все загоїлося, я дуже задоволена.

Конопка Наталія

15.06.2022

Велике спасибі Тетяні Олександрівні за консультацію. Все сподобалося, дуже приємний лікар, який схиляє до себе. У вас справді інститут Краси!

Надіч Аліна

13.06.2022

Масаж дуже сподобався, дякую від щирого серця прекрасного фахівця Юлію.

Остроумова Діана

09.06.2022

Це була найкраща процедура, а Олена найприємніша людина у спілкуванні з усіх трьох того дня.

Кільченко Ганна

09.06.2022

Дуже приємно та комфортно у вас – справжній клієнтський сервіс. Прийом у лікаря ведеться добре, чекатимемо результат від лікування.

Піскун Тетяна

09.06.2022

Институт - Красоты Акварель Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Старокозацкая, 25 офис 1
Телефон:+38 097 603-23-23, Электронная почта: beauty.aquarel@gmail.com График работы: